Konflikt - jak ho zvládnout a osvobodit se

6tok5y3c4sm-portretrinternet3mensi.jpg

Pavla Lysáková

Jmenuji se Pavla Lysáková a pracuji s klienty v individuální a párové terapii, v osobním rozvoji. Jsem připravena vyslechnout Vás a pomoci Vám s Vašimi problémy Více o lektorovi »

76utld3tdee-konflikt.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Konflikty jsou našimi strašáky, děsíme se hádek či názorových rozporů a vzdáváme komunikaci s druhou stranou, zažíváme rozhořčení, frustraci a nepochopení.

Jak vyslovit svůj názor, aniž bychom se stávali terčem konfliktu, jak se za sebe postavit a zároveň umět naslouchat druhé straně. Vyzkoušíte si na jednodenním workshopu.

Diskuze mezi různými názorovými pohledy je základem spolupráce a spokojené kvality života.

Dozvíte se a vyzkoušíte si za jakých podmínek a jakým způsobem je možné vést konflikt tvůrčím způsobem. Jak předcházet bezvýchodně zuřivé hádce či tíživému mlčení. Změníte a pochopíte vzorec v chování při konfliktu, který vede k eskalaci konfliktu.

Zjistíte základní principy, na kterých konflikt stojí a jaké jsou možnosti uplatnění konkrétních řešení v konfliktu, najdete pro sebe řešení a odpovědi alespoň na některé z nich.

Pochopení konfliktu a odvaha práce s ním je také velké společenské téma, kdy budeme diskutovat o obavách, které okolo tohoto tématu vystupují. Oslovíme jak osobní, tak i společenský rozměr.

Vyzkoušíte si, jak vyslovit svůj názor, aniž byste se stávali terčem konfliktu, jak se za sebe postavit a zároveň umět naslouchat druhé straně.

Diskuze dvou různých názorových pohledů jako základ spolupráce a spokojené kvality života je hlavní cíl a náplň tohoto odpoledne s konfliktem.


Vhodné pro firemní prostředí i pro jednotlivce v osobním rozvoji.

Pracuji jako terapeutka, kde pochopení a práce s konfliktem je základ při práci s klienty v mé praxi. Inspirovala jsem se tedy k vytvoření tohoto prožitkového a poznávacího odpoledne.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.