Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Cítíte se někdy, že vás druzí nechápou a ignorují to, co říkáte? Často se s partnerem hádáte nebo si vůbec nerozumíte? Necítíte se dobře, když máte spolu mluvit o něčem nepříjemném?

Ten, kdo umí komunikovat na excelentní úrovni, je mezi lidmi oblíbený. Druzí se totiž v jeho přítomnosti cítí bezpečně. Věří, že jim daný člověk rozumí a nemají problém se mu svěřit. Mějte i vy komunikaci v malíčku. Stačí zvolit správnou cestu, kterou si společně ukážeme.

Na co se v kurzu zaměříme?

  1. Vytvoření porozumění – Člověk, který má pocit, že mu rozumíte, nebude nikdy proti vám. Jak vzniká a vypadá opravdové porozumění?
  2. Komunikační role a komunikační zodpovědnost – Co je pro komunikaci důležité a jak s tím v životě pracovat? Naučte se poznat komunikační roli druhého a dostaňte ho na svou stranu.
  3. Aktivní naslouchání – Jak číst při komunikaci mezi řádky a slyšet i to, co je nevyřčeno? Díky aktivnímu naslouchání poznáte druhé rychleji a navážete s nimi vztah.
  4. Jak mluvit o nepříjemných věcech bez emocí – Emoce jsou častou překážkou kvalitní komunikace a vy se s nimi naučíte pracovat.
  5. Jak nakopnout konverzaci – V čem se liší konverzace s kamarádem, partnerem, šéfem nebo rodinou? Na co se u každého z nich zaměřit a udělat s nimi hovor nezapomenutelný?

Kromě získání informací se těšte hlavně na praxi. Po každém bloku bude cvičení, kde si vyzkoušíte naučené poznatky hned aplikovat. Mým cílem je, abyste po konci kurzu odcházeli připraveni všechny informace okamžitě využít ve svém životě.

Kdo jsem?
Jmenuji se Veronika Blížkovská, ACC a jsem profesionální kouč a terapeut, zakladatelka projektu Milovaná žena. Kvalitní komunikace mě živí – pro mou práci je důležité, abych uměla okamžitě vytvořit důvěru, rozpovídat druhého a provést ho vlastními myšlenkami pomocí vhodně pokládaných otázek. Všechno, co jsem se kdy naučila a co denně využívám, vám předám na tomto kurzu.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?