Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Tento webinář je o umění komunikace. Projdeme si typické vztahové komunikační výzvy a řekneme si, jak s nimi pracovat. Budeme probírat nejen komunikaci každodenních potřeb, ale také si vysvětlíme, jak se bavit o citlivých a nepříjemných tématech. Naučíme se nejen lépe mluvit, ale také poslouchat a podporovat porozumění s druhou stranou.

Využíváme poznatky z odborné literatury zaměřené na komunikaci i zkušenosti z dlouholeté mediační praxe. Čekají vás konkrétní tipy a obsah, který lze okamžitě využít. 

Webinář je vhodný pro zadané jednotlivce, celé páry i randící singles. Zaměříme se na partnerské vztahy, ale většina principů je přenositelná do jakéhokoliv osobního vztahu.

Lektorkou webináře je Kateřina Sodomková. Kateřina je zapsanou mediátorkou na Ministerstvu spravedlnosti a také rodinnou poradkyní. Provází páry v náročných vztahových situacích a pomáhá vytvářet pozitivní a bezpečné prostředí, ve kterém vzniká prostor pro řešení problémů, obnovu naslouchání a spolupráci.

Pokud živé vysílání nestíháte, můžete se podívat na záznam (každý účastník získá přístup k záznamu na 3 měsíce).

PROČ SE ZÚČASTNIT

Naučíte se principy efektivní komunikace
Na typických vztahových situacích si ukážeme, jak spolu mluvit. Webinář je připravený tak, aby jeho obsah šel okamžitě využít v praxi. 

Zlepšíte se v partnerských dovednostech
Láska je dovednost. Webinář je impulzem k přemýšlení o tom, jak děláte vztahy, co je pro vás důležité, a jak se v nich dále zlepšovat. 

Dostanete záznam a další materiály
Spolu se záznamem vám poskytneme všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli. Můžete si v klidu projít všechny zdroje, ze kterých jsme vycházeli, a dále se v tématu vzdělávat.

Pokud nebudete spokojení, peníze vám vrátíme.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.