Video kurz

Úvod do fashion podnikání - online kurz BOOST

5gmldmkscj0-kam.jpg

Kamila Boudová

Všechny moc zdravím,  jmenuji se Kamila, žiju v Paříži a celá má profesní kariéra i studia se točí kolem módního průmyslu a jeho budoucosti. Módní průmysl je Více o lektorovi »

5gmldmkscj0-kam.jpg

Kamila Boudová

Všechny moc zdravím,  jmenuji se Kamila, žiju v Paříži a celá má profesní kariéra i studia se točí kolem módního průmyslu a jeho budoucosti. Módní průmysl je Více o lektorovi »

214wxa23cf98biy-5962840-hlavni-fotka.jpg

Úvodní video ke kurzu

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

BOOST je prvním ze série tří workshopů, které vás dovedou od nejasné představy o tom, že byste chtěli podnikat v módě, ke konkrétní strategii a finančním projekcím vašeho projektu.

Co se na kurzu dozvíte?

 • BOOST v sobě snoubí základy podnikání a strategického marketingu. Vysvětlí vám, jak dnes trh funguje a jak na něm zvítězit.
 • Díky informacím z workshopu se budete lépe orientovat v dalších odborných článcích i v trendech trhu, pomůže vám pochopit zákulisí módního průmyslu a objasnit prostředí, ve kterém se budete jako profesionálové pohybovat.

Co v rámci kurzu dostanete? 

Kurz se skládá z videí a pokladů, které vám pomohou vypracovat zadané úkoly a najít 'sebe' a 'své místo na trhu' a provedou vás dalšími kroky k definování vašeho projektu.

Ostatní videa z Lekce Zero najdete u nás na stránkách. Můžete se tak také virtuálně seznámit s vaší lektorkou, Kamilou.

Obsah kurzu BOOST:

 1. VY A VAŠE CÍLE
  Vše je postaveno na vás, proto Vámi začínáme.
  Napište si, co jsou vaše kompetence, vaše výjimečné know-how. Podívejte se na motivační a coachovací videa Robina Sharmy, určete své cíle podle návodu Briana Tracyho, udělejte se dream moodboard, napište rozhovor sami se sebou za pět let. Držím vám palce!
 2. ÚČEL A STRATEGICKÉ KOLO
  Zapomeňte na chvíli na svůj podnikatelský záměr a vraťte se zpět k tomu, co od svého podnikání čekáte. Jaký je váš účel?
  Možná že nakonec vynaleznete úplně nový business model díky vašemu jasně vydefinovanému účelu. Držím palce!
 3. BUSINESS PLÁN A BUSINESS MODEL CANVAS
  Základní tool, díky kterému můžete flexibilně tvořit svůj business model a potažmo i busienss plán. Pokud chcete více informací, navštivte strategyzer.com.
 4. VALUE PROPOSITION DESIGN
  Value Proposition Canvas skvěle spolupracuje s vaším Business Model Canvasem. Pokud už jste navštívili Strategyzer, jistě jste našly podklady i k tomuto kanvasu, který je základí pro správné definování vašeho produktu. Enjoy!
 5. POSITIONING
  Hledáme díru na trhu! Najít díru na trhu je jeden ze super předpokladů úspěchu vašeho projektu. Nejde ani tak o to najít díru moc velkou, spíše hlubokou. A tam se na trhu umístěte, to je vaše pozice.
  Po cestě je potřeba udělat benchmarking a mapping.
 6. KLIENT
  Žijeme v 'customer-centred' trhu, váš zákazník je tedy v centru vaší strategie a je potřeba pořádně a poctivě ho vydefinovat.
  Potřebujeme moodboard a empathy mapu. Podívejte se také opět na svůj Value Proposition Design, jestli jste přišli na něco nového.
 7. VIZUÁLNÍ IDENTITA
  Vaše vizuální identita a vše kolem toho - vaše story, vaše jméno, vaše hodnoty. Připravit grafickou podobu vašeho projektu je těžší, než jste čekali a možná to dokonce budete muset někomu zadat. I v tomto případě musíte zpracovat 'brief', zadání pro grafika, a tak musíte vědět, o čem vaše značka je a jak má působit na vaše zákazníky.
 8. SWOT
  A na závěr - SWOT! SWOT by se měl dělat na závěr každého workhopu, v průběhu každého semestru, SWOT je mocný strategický nástroj, který vám pěkně posvítí na to, co děláte a ukáže vám, kde je potřeba ještě neco vylepšit a kam dál růst. Srdečně vás zdraví vaše Kamila.
 9. DEJTE TO DOHROMADY
  Poslední shrnutí, aneb zamyslete se nad:
  > koherencí
  > velikostí trhu (udává se v maximálním obratu, jaký můžete udělat)
  > scalability (zda, jak a kam může váš projekt růst)

Přeji vám štěstí a úspěch, jsem vám kdykoliv k dispozici.
Kamila

Doprovodné fotky

 • 8755730-doplnujici-fotka.png

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.