Klub smíchu pro radostný život

8172710-muj-pribeh1.jpg

Anna Černá

Jsem od podstaty smíšek a jsem ráda, když můžu šířit radost a pohodu kolem sebe. Smích ale už nenechávám na náhodě. Objevila jsem jógu smíchu, která mi pomáchá Více o lektorovi »

1890440-smich.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Toto jedinečné zážitkové setkání je určeno všem, kteří už JÓGU SMÍCHU ochutnali a vědí, že se chtějí nabíjet smíchem opakovaně s podobně naladěnými lidmi. Zažijeme společně smích celým tělem i duší a uděláme si čas na různé hravé aktivity v průběhu celého večera i na závěrečnou meditaci smíchu. Celý večer bude bez úvodního teoretického povídání, zato obohacen o společné závěrečné sdílení a povídání a různá překvapení.

Co s sebou:

Vezměte si pohodlné oblečení na převlečení (možnost převlíct se v šatně), láhev na vodu a na závěrečnou meditaci smíchu a relaxci doporučuji přinést i teplou mikinu, ponožky, polštářek nebo deku pro co největší komfort ;-) Místnost je vybavena kobercem, pokud chcete můžete si pro větší pohodlí donést i podložku na ležení...

Místo konání a zázemí:

Sejdeme se v Mateřské školce Jažlovická (Jažlovická 2119/1, Praha 11) v herně Berušky. Je zde možnost se pohodlně převléknout, případně vykonat jakoukoli potřebu. K dispozici je voda z kohoutku a mnou připravené menší občerstvení. Opozdilce o víc jak 10 min nepřijímám, protože to ruší dynamiku hodiny. Děkuji za Vaši dochvilnost. ;-)

Cena:

Osobně sdílím myšlenku koloběhu energie a vyznávám filozofii Dar za Dar. Cena je tedy v dobrovolné výši. Každý může zaplatit v penězích tolik energie, kolik mu celý večer přinesl a dle svých momentálních možností. Jedná se o tradiční výstupné na konci setkání místo vstupného.

Malé doporučení:

Naplánujte si větší jídlo minimálně 1-1,5hodiny před začátkem setkání ;-) Pokud chcete, přineste něco drobného do splečného občerstvení.

Těším se na společný smích!

Anička

Doprovodné fotky

  • 7881700-20170109-192855a.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.