K jádru pudla

37quptamdvk-ja.jpg

Daniela Jílková

Jsem fyzioterapeut, terapeut metody JIH, milovnice psychosomatiky a všeho, co se hýbe. Jednou napíšu knížku. Ráda si povídám, když nemůžu v noci spát a nejlepší k snídani jsou vajíčka. No a... Více o lektorovi »

6ithkeng4ve-plank-1327256-1920.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Asi všechny nás občas zabolí záda či klouby, zatahá tu i tam. Asi všichni jsme už slyšeli, že se s tím dá něco dělat, že? Na kurzu se dozvíte, jak vést svoje tělo v prevenci i léčbě bolestí zad a kloubů k rovnováze a harmonii svalové aktivity i držení těla.

Vysvětlíme si, jak je to s přínosem posilování břicha nebo zad a jak je to se správným držením těla a jeho dynamikou. Ukážeme si, jak nejsnáze objevit na svém těle ty svaly, o kterých tvrdíte, že je nemáte a jak jejich zapojení procvičovat během dne. Proložíme to vše jednoduchým protahováním a uvolňováním toho, co nám v úlevě od bolesti nebo v pohybu brání.

Pochopíte vztahy, díky kterým vzniká bolest a nepohodlí. Pochopíte, jak si sami pomáhat i jak převést tohle vše do sportu a pohybu jako takového - to vše z pohledu fyzioterapeutky, která má ráda psychosomatickou terapii a taky zvedá činky.

 

Na kurz potřebujete pouze pohodlné sportovní oblečení a chuť se hýbat. 

 

Těším se na vás :)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.