Jezdím v zimě, bezpečně a ráda

4at8z2lxrwp-slavka-nejedla-jedu-sama-2.jpg

Slávka Nejedlá

Zakladatelka a lektorka kondičních jízd autem JEDU SAMA. Jedu sama jsem založila na jaře 2014, protože žen, které vlastní řidičský průkaz, ale bojí se samostatně řídit, je poměrně hodně. A já věděla, že jim v tomhle Více o lektorovi »

2wbm36mfmzp-shutterstock-115065895.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Pro koho je kurz určen?

Jste řidička, jezdíte samostatně, ale v zimě se za volantem necítíte jistě? Chcete vědět, jak správně reagovat v situacích, které vás mohou na silnici potkat?

V tom případě je můj kurz určený i pro vás. Nezáleží na vašich řidičských zkušenostech a už vůbec ne na věku, protože lepší řidičkou se můžete stát kdykoli :)

Co vás čeká?

Kurz má dvě části, delší v učebně a závěrečnou přímo u auta.

Během první části se seznámíte se specifiky jízdy v zimě, pomocí různých pomůcek si ukážeme způsoby zvládání nebezpečných situací (např. jak se chovat při smyku, a nebo ještě lépe – jak ho vůbec nedostat) a dozvíte si i další, léty praxe ověřené, rady a postupy. V praktické části si budete moci vyzkoušet, jak použít startovací kabely nebo nasadit sněhové řetězy, to všechno v příjemné atmosféře a s úsměvem.

Během kurzu bude prostor i pro vaše otázky. Nic speciálního s sebou nepotřebujete, jen chuť přijít a něco nového se naučit.

Proč přijít právě na tenhle kurz?

Protože právě kvůli pestřejší paletě možností výuky a příjemné a přátelské atmosféře jsem před pěti lety JEDU SAMA založila. Způsob výuky v některých autoškolách se mi nelíbí a klientkám také nevyhovuje, protože nebývá moc vstřícný a přátelský. Samozřejmě se to týká i kondičních jízd a kurzů, a právě to chci změnit. 

Takže pokud vás téma kurzu zaujalo a chcete se potkat osobně, moc se těším :)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.