Jak zvládnout noty za hodinu

20150723-090317-dsc-0359-1-.jpg

Hynek Jína

Rád zahradničím a pozoruji, jak se ze semínka stane rostlinka a z ní zase semínko. Hraji na různé hudební nástroje, fandím svobodnému vzdělávání a obdivuji Více o lektorovi »

7564180-3929030-psani_not-2.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 63 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Kolikrát jsem od někoho slyšel, že ho baví hudba, ale neumí noty. Výraz v jeho tvářil značil, že je to chyba, kterou učinil, kdysi v dětství, a že už s tím vlastně nejde nic dělat. …no to se mi nějak nezdá.

Při svém prvním čtení jste se možná také zadrhávali. Abyste dokázali dobře používat noty, budete potřebovat zrovna tak praxi. Jejich podstatu však pochopíte během jedné hodiny.

…no vážně :-)

Zrovna vy, že to nezvládnete?

Pojďte se o to pokusit, ať si můžete odškrnout jedno tabu. Zpěvník na vás už nebude působit jako čínský komix a pomůže vám to i k dalšímu hudebnímu rozvoji.

Jak to bude probíhat?

Trochu se seznámíme. Poté kouknem na výšku zvuku a její znázornění v notové osnově, na pianu a případně u dalších nástrojů. Následně přidáme rytmus. Různé orientační značky, skoky a výrazy už budou jen jako malá třešeň pro srdcaře.

Ke kurzu obdržíte mini-knížku v pdf a vše bude přizpůsobeno vašim možnostem. Pokud si vezmete nějaký nástroj nebo si stáhnete do mobilu piano, tak si budete mít možnost všechno hned zkoušet.

Aplikaci zdarma můžete využít například tuto: iPhone Android (nezapomeňte na sluchátka)

 

Těším se na vás

Doprovodné fotky

  • 4579900-_mg_0738.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.