Vánoční výběr kurzů

Jak využít různorodost lidí při komunikaci

734p3mkwqtg-hanahola-profil2-2018-small.jpg

Hana Holá

Ráda se rozvíjím a inspiruji a současně ráda inspiruji a rozvíjím ostatní. Skrz vnitřní svobodu pomáhám zvyšovat využití potenciálu jednotlivců i firem. Jsem profesionální kouč s ACC certifikací a... Více o lektorovi »

2878700-pips.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 67 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Nechápeš, proč někdy někoho nechápeš? Komunikace s některými lidmi Tě vyčerpává a rozčiluje? Potřebuješ umět lépe pochopit a komunikovat se svým partnerem, tchýní, kolegou, nadřízeným nebo zákazníkem?

V rámci firemního školení jsem se seznámila s jednoduchou komunikační typologií, kterou jsem následně úspěšně používala při komunikaci se svým nadřízeným, podřízenými, kolegy, partnerem, přáteli i tchýní.

Účastnice mého kurzu Andrea ráda používá typologii při komunikaci se zákazníky a stále se chlubí, co se jí díky mému kurzu podařilo. :-)

O ČEM TO BUDE:

Můžete se těšit nejen na osvěžující citronovou šťávu. :-)

Na kurzu se seznámíte se 4 základními typy, které budete schopni rozeznat, aniž byste lidem dávali vyplnit test :-). Vycházím z typologie, která rozlišuje lidi podle toho, jak jsou vstřícní/ otevření a dále podle toho, jak jsou schopní se prosadit.

Zjistíte, jaký typ jste vy sami (někdo je čistý typ, někdo kombinace).

Dozvíte se:

  • co který typ očekává a co potřebuje slyšet,
  • co na něj funguje a co ho naopak naštve,
  • jak funguje v práci,
  • proč se chová tak, jak se chová.

Pochopíte, proč vás některé typy vytáčí, a zároveň, proč někdo reaguje nepřiměřeně na vás.

 

JAK KURZ PROBÍHÁ:

Všechny kurzy, které realizuji, dělám co nejvíce interaktivně a prakticky. Budu vás zapojovat do diskuze a budete pracovat ve skupinkách. Můžete se těšit na cvičení, na kterých si budeme ověřovat, že jste téma dobře pochopili. Bude prostor pro diskuze o konkrétních situacích, do kterých se dostáváte.

Před kurzem vám pošlu link na stručný dotazník, který mi pomůže lépe zacílit kurz podle aktuálního složení a očekávání účastníků. Budu ráda, když mi před kurzem pošlete konkrétní situace, které řešíte.

Kurz je zaměřen na všechny úhly pohledu: jak pracovní (zákazníci, nadřízený, podřízený, kolegové), tak osobní (rodina, přátelé).

 

JIŽ NENÍ A NEBUDE SOUČÁSTÍ:

Blok sebepoznání s dvěma dotazníky. První je o tom, jak vnímáme, co nám druzí říkají, a jak na to reagujeme. Druhý zjišťuje, zda nemáme naučené nějaké negativní vzorce chování z dětství. Jedná se o dva sebepoznávací dotazníky, které vám umožní se podívat na komunikaci ještě z jiného pohledu a možná tam naleznete další příčiny nedorozumění.

Pokud vás to zajímá, přijďte na Rozvojové pivo (víno), kam tyto dotazníky mimo jiné přinášíme. Můžete se dozvědět něco o sobě a poznat další lidi, které zajímá rozvoj. Tato akce je zdarma. Více informací na facebooku: http://bit.ly/RozvojovePivoPraha

 

Doprovodné fotky

  • 3927300-typologie-zakladni-charakteristika.jpg
  • 2986740-typologie-prace-chybne.jpg
  • 3715520-4-usi.jpg
  • 1266160-miniscript.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.