2. Lektorský sraz

Jak využít různorodost lidí při komunikaci

Hana Holá

Hana Holá

Ráda se rozvíjím a inspiruji a současně ráda inspiruji a rozvíjím ostatní. Mám radost, když je někdo díky mně úspěšnější a šťastnější. Jsem profesionální kouč, HR nadšenec a matka dvou malých... Více o lektorovi »

Jak využít různorodost lidí při komunikaci

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 62 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Nechápeš, proč někdy někoho nechápeš? Komunikace s některými lidmi Tě vyčerpává a rozčiluje? Potřebuješ umět lépe pochopit a komunikovat se svým partnerem, tchýní, kolegou, nadřízeným nebo zákazníkem?

V rámci firemního školení jsem se seznámila s jednoduchou komunikační typologií, kterou jsem následně úspěšně používala při komunikaci se svým nadřízeným, podřízenými, kolegy, partnerem, přáteli i tchýní.

Účastnice mého kurzu Andrea ráda používá typologii při komunikaci se zákazníky a stále se chlubí, co se jí díky mému kurzu podařilo. :-)

O ČEM TO BUDE:

Můžete se těšit nejen na osvěžující citronovou šťávu. :-)

Na kurzu se seznámíte se 4 základními typy, které budete schopni rozeznat, aniž byste lidem dávali vyplnit test :-). Vycházím z typologie, která rozlišuje lidi podle toho, jak jsou vstřícní/ otevření a dále podle toho, jak jsou schopní se prosadit.

Zjistíte, jaký typ jste vy sami (někdo je čistý typ, někdo kombinace).

Dozvíte se:

  • co který typ očekává a co potřebuje slyšet,
  • co na něj funguje a co ho naopak naštve,
  • jak funguje v práci,
  • proč se chová tak, jak se chová.

Pochopíte, proč vás některé typy vytáčí, a zároveň, proč někdo reaguje nepřiměřeně na vás.

Na konci mám pro vás připravený blok sebepoznání ohledně toho, jak vnímáme, co nám druzí říkají, a jak na to reagujeme, a dále zda nemáme naučené nějaké negativní vzorce chování z dětství. Tento blok vám pomůže se na komunikaci podívat ještě z jiného pohledu a možná tam naleznete další přičiny nedorozumění.

Předem vám zašlu dotazníky, které si vyplníte doma. Na místě si již jen vysvětlíme, co výsledky znamenají. Podklady posílám většinou týden předem. Pokud byste je nedostali ani 5 dní před kurzem, zkontrolujte si spam nebo napište. :-)

JAK KURZ PROBÍHÁ:

Všechny kurzy, které realizuji, dělám co nejvíce interaktivně a prakticky. Budu vás zapojovat do diskuze a budete pracovat ve skupinkách. Můžete se těšit na cvičení, na kterých si budeme ověřovat, že jste téma dobře pochopili. Bude prostor pro diskuze o konkrétních situacích, do kterých se dostáváte.

Před kurzem vám pošlu link na stručný dotazník, který mi pomůže lépe zacílit kurz podle aktuálního složení a očekávání účastníků. Budu ráda, když mi před kurzem pošlete konkrétní situace, které řešíte.

Kurz je zaměřen na všechny úhly pohledu: jak pracovní (zákazníci, nadřízený, podřízený, kolegové), tak osobní (rodina, přátelé).

Poslední 0,5 hodinu věnujeme vysvětlení výsledků dotazníků, které posílám předem. Pokud tedy někdo bude pospíchat na vlak, mohu zaslat vysvětlivky pouze emailem.

 

Doprovodné fotky

3927300-typologie-zakladni-charakteristika 2986740-typologie-prace-chybne 3715520-4-usi 1266160-miniscript

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.