Jak udělat první krok k úspěchu

5859530-img_6516.jpg

Dana Šimková

Mé jméno je Dana Šimková a jsem spisovatelka a lektorka. Už od dětství se věnuji literární činnosti a vydala jsem 2 romány (Uvězněni, 2014; Útěk do Mombasy, 2016). Od čtrnácti let se podrobně zajímám o historii potopení Více o lektorovi »

5566860-brownova-a-kapitan-rostron.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Rádi byste něco dokázali, ale bojíte se, že na to nestačíte? Rozhodujete se udělat zásadní změnu ve svém životě, ale chybí Vám motivace? Máte slabou sebedůvěru? Potřebujete dotáhnout svůj projekt do konce a bojíte se selhání?

Všichni máme strach, že se nám něco nepodaří, že na něco nestačíme a že je zbytečné riskovat. Opak je však pravdou a cesta k úspěchu vede přes změnu v myšlení. Pojďte to zkusit a věřte mi, že se strachu zbavíte! Toto spolu probereme:

 

1. můj cíl, sen… - nestyďte se za své sny a zrealizujte je. Kdo nic nezkusí, ten ničeho nedosáhne

2. mám cíl, jak mám začít, abych ho dosáhl/a – Váš úspěch závisí na Vašem prvotním postoji – já to dokážu, chci to dokázat, jsem šikovný/á a podaří se mi to.

3. příklady nejlépe motivují – nejste první, kdo jde za svým cílem, a věřte, i nereálné sny se častokrát staly skutečností!

4. samotná cesta k úspěchu může být Vaším cílem – berte každý krok, který Vás vede k dosažení Vašeho vysněného vrcholu, jako svůj cíl – něco jste se naučil/a, něco jste vyzkoušel/a, poznal/a jste své hranice, setkal/a jste se s novými lidmi…

5. i neúspěch v cíli může být úspěchem – úspěch se tvoří ve Vaší hlavě a ne v myslích a názorech druhých. Můžete selhat v pohledu Vašich kolegů, ale sám se cítit vítězem – dokázal/a jste překonat strach, sám/sama sebe, našla jste nové sny a získal/a motivaci zkusit to znovu.

 

Sejdeme se v malé skupině a budeme si povídat o svých snech, plánech, projektech. Každý z nás může přinést nový nápad, který Vás posune zase o něco blíž k vysněnému cíli. Vyslechnete si příběhy o obyčejných lidech, kteří by se nikdy nestali slavnými a úspěšnými, kdyby sami sobě nevěřili. Zkuste se k nim připojit!

 

Těším se na Vás a Vaše sny.

Doprovodné fotky

  • 1968800-logo-oficialni-udalost-tydne-podnikani.png

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?