Jak účinně propagovat značku i s malým rozpočtem - individuálně

20150514-195531-img-2583-001.jpg

Filip Doskočil

Marketingu se věnuje 10 let. Začínal jako grafik a designér až nakonec založil reklamní agenturu a začal se věnovat návrhu strategií a kampaní. Specializuje se na nekompromisní selekci pouze takových forem propagace, Více o lektorovi »

20120428-104755-kurzindividualne.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Rozjíždíte nový projekt? Hledáte způsoby jak oslovit ty správné lidi? Chcete vědět jak dělat marketing s minimálním rozpočtem, tak aby to přinášelo výsledky?

Marketing je business disciplína, která má jediný úkol: prodat více Vašich produktů za vyšší ceny více zákazníkům a mnohem častěji. - Segio Zyman, exCMO Coca-Cola Company.

Cílem kurzu je naučit Vás jak prakticky plánovat propagaci vaší značky od strategie až po jednotlivé kampaně. Vše je zaměřeno pouze na efektivní metody propagace, které přináší měřitelné zisky. Paretovo pravidlo 80/20 je stěžejním bodem celého kurzu a kurz se soustředí jen na to co má největší sílu přivést k vám zákazníky. Vše co Vás naučím, budete moci lehce aplikovat a přinese Vám to výsledky.

Kurz je zaměřen prakticky. Vše co budeme probírat, je z praxe a uvidíte reálné příklady.

Co se naučíte?:

  • Jak vytvořit strategii
  • Jak se odlišit od konkurence
  • Jak vytvořit silné poselství
  • Jak oslovit ty správné zákazníky
  • Jak chytře využít omezený rozpočet
  • Jak vše naplánovat

Kurz bude probíhat individuálně - po celou dobu se tedy budu věnovat jen Vám a vašim značkám. Rád Vám pomohu zodpovědět otázky, které Vás trápí.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?