Jak si udělat pořádek ve fotkách

20121212-095317-4049080_300.jpg

Jan Březina

Certifikovaný Adobe Expert (ACE), zkušený lektor s více jak desetiletou praxí, profesionální fotograf a dlouholetý uživatelem Adobe Lightroom. Honza dlouhodobě využívá Lightroom ve své profesionální fotografické praxi a Více o lektorovi »

20121212-103418-kurz_poradek.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Baví Vás fotografie a začínáte se ztrácet v záplavě snímků, které jste již pořídili? Máte fotoarchiv, ve kterém už nedokážete vyznat, plný počítač nebo strach ze ztráty fotografií? Nabízím Vám praktický workshop, ve kterém si předvedeme, jak si udělat pořádek ve fotografiích.

Co Vás čeká?

Celý workshop je postaven na desetileté praxi profesionálního fotografa a konzultanta, který pomáhal s organizací fotek již stovkám amatérských i profesionálních fotografů. Předvedeme si, jakým způsobem snadno, efektivně a bezpečně pracovat s fotografiemi když jich je 1.000, 10.000 nebo 100.000. V praxi si vysvětlíme kam, jak a pomocí čeho fotografie ukládat, jak je bezpečně zálohovat a jak je organizovat tak, abyste se v nich dokázali orientovat.

Nezáleží na tom jestli používáte PC nebo Mac. Nemusíte být počítačový expert! Vše si ukážeme na konkrétních příkladech a v praxi.

Kromě jiného se dozvíte:

  • Který program je vhodný pro Váš styl práce
  • Jak si organizovat fotografie
  • Jak vybrat, které snímky smazat, a které uchovat
  • Jak na bezpečné zálohování
  • Jak zrychlit práci s fotografiemi 

Jak bude workshop probíhat?

Lektor bude prezentovat jednotlivá řešení a postupy v praxi. Místo PowerPointové prezentace se můžete těšit na praktické ukázky na reálných fotografiích. Vše propojeno diskuzí, praktickými tipy a příklady z praxe.

Celý tříhodinový blok rozdělíme do tří částí mezi kterými uděláme desetiminutové přestávky na občerstvení.

Na konci workshopu bude prostor pro volnou diskuzi.

Co budete potřebovat?

pro účast na workshopu stačí dobrá nálada a chuť se dozvědět a vyzkoušet nové věci. Pokud pracujete na notebooku, můžete si jej  vzít s sebou, ale rozhodně to není podmínkou.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?