Jak se otužuje žena? - kurz pouze pro ženy

5zx3zmlvcfcwdev-1qko2zxxqliftcb-img-1690.jpg

Monika Awen Alabastrová

Motto: "Žít pravdu, lásku, přítomnost, radost - to vše v souladu s Bohem. Pokora, pomoc, laskavost, odpuštění - hlavní pilíře, o které se v životě opírám."   Již od roku 2012 se vědomě věnuji práci na sobě. Absolvovala Více o lektorovi »

5zx3zmlvcfcwdev-1qko2zxxqliftcb-img-1690.jpg

Monika Awen Alabastrová

Motto: "Žít pravdu, lásku, přítomnost, radost - to vše v souladu s Bohem. Pokora, pomoc, laskavost, odpuštění - hlavní pilíře, o které se v životě opírám."   Již od roku 2012 se vědomě věnuji práci na sobě. Absolvovala Více o lektorovi »

92rju3lzoppsith-action-1854202-340.jpg
Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Poznámka k termínu

Milé ženy, pokud máte raději soukromí a mluvit o soukromých a intimních otázkách či problémech vám před jinými lidmi se vám nelíbí, je zde možnost individuální konzultace. Budu se věnovat jen a pouze vám, což zajistí naprosté soukromí i pocit bezpečí. Mnoho žen má raději právě z tohoto důvodu individuální setkání. Co se týká termínu, tak pokud nemám právě jinou konzultaci či on-line skupinové setkání, tak se ti mohu věnovat kdykoli, třeba i o víkendu. Toto individuální setkání může proběhnout různými způsoby. Záleží na tobě: může to být aplikace ZOOM, může to být Skype, může to být prostý telefonát. Jakmile mi dorazí informace o tvé přihlášce, spojím se s tebou a dohodneme se na této praktické stránce konzultace.

Milé ženy,

v kurzu s vámi posdílím svoji vášeň plavat v různých přírodní vodách, ať už jsou to řeky, rybníky, písáky atd. 

Co mi to přináší, včetně zdraví, pocitů. 

Zodpovíme si otázku, co je to vlastně otužování a co nám to přináší obecně. A proč to ženy mají jinak než muži

A co všechno nás otužuje.

Dozvíte se dále:

  • jak k otužování přistupovat
  • co si s sebou k řece vzít
  • jestli je dobré nejdříve sprchovat se studenou vodou
  • jak často je dobré se otužovat
  • a další věci spojené s vodou

Neméně důležité, možná ještě víc než samotné otužování, je náš vztah k vodě jako takové. Máme z ní respekt? Nebo dokonce strach? Nebo ji milujeme ve všech podobách? 

Budeme si povídat o pocitech, o emocích spojených s plavání či nořením se do studené vody.

Chce to odvahu? Překonat se? 

Ano, rozhodně vystupujeme z naší komfortná zóny. A to nám přináš mnoho. A nejen ve zdraví fyzickém, ale i v dalších situacích našeho běžného života.

I nadále zůstávám s absolventkami tohoto kurzu v kontaktu, můžete se na mě obrátit kdykoli s dotazem, a hlavně se těším na vaši zprávu, že jste to zvládli, že jste překonali sami sebe a do řeky, třeba ještě letos, prostě vešly. To budu mít obrovskou radost. 

Už se těším na vzájemné povídání, sdílení a obohacování. 

Pozn.: setkání probíhá on-line v aplikaci ZOOM. Lepší je,když máte zoom stažený ve vašem počítači. Link posílám cca hodinu před začátkem kurzu do e-mailu.

Doprovodné fotky

  • 6tl0i5pw87jr7bv-img-6462.jpg
  • 2yhs50ltiki9jpy-fullsizeoutput-2bb9.jpeg
  • 3b8vkm79bsxkpdh-fullsizeoutput-2039.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?