Jak se naučit a nezapomínat cizí jazyk

20150222-223215-8442e.jpg

Taťána Kubátová

Taťána Kubátová: lektorka a jazykový kouč/mentor Principy, které vám představím, jsem díky svému učiteli, využívala při studiu angličtiny už od nějaké třetí Více o lektorovi »

20150329-202421-globe-110775-640.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Co se dozvíte?

Dozvíte se, jak se efektivně naučit nebo udržovat cizí jazyk. Kurz je určen pro zájemce o jakýkoliv cizí jazyk, od začátečníků po pokročilé. Ať teprve chcete začít s čínštinou, nebo potřebujete překonat stagnující znalosti němčiny, tento kurz je pro vás. Budeme mluvit o základních principech učení a udržování cizího jazyka a ukážeme si, kde hledat zdroje/ jazykové materiály, které posunou dále právě vás a budou bavit. Jak se za pomocí „moderní technologie“ učit tak, abyste si vždy našli na jazyk čas.

 Co si odnesete?

Každý účastník si odnese základní návod či postup, který mu/jí umožní se posunout dále ve vybraném jazyce a který bude upraven na míru vašim individuálním možnostem a potřebám. Dále mnoho inspirace, kde a jak hledat možnosti jazyk využívat v reálném životě, aniž byste opouštěli město.

 Co od kurzu očekávat a neočekávat?

Neočekávejte žádnou zázračnou metodu, která vás jazyk naučí za pár týdnů, a to aniž byste se mu věnovali. Cílem kurzu je vám ukázat způsob učení a udržování jazyka, který je přirozený, účinný a zábavný a nemusí ukrajovat z vašeho volného času.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.