20150222-223215-8442e.jpg

Taťána Kubátová

Na Naučmese od 22. 2. 2015, vedl/a kurzy pro 8 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Taťána Kubátová: lektorka a jazykový kouč/mentor

Principy, které vám představím, jsem díky svému učiteli, využívala při studiu angličtiny už od nějaké třetí čtvrté třídy. Tenkrát jsem je nepovažovala za nijak zázračné a ani zábavné. Nicméně výsledky mluvily za vše. V roce 2000 jsem se přihlásila do výběrového řízení na roční studium na střední škole v Americe. Podmínky nebyly snadné, mohl jet jen jeden nejlepší z celé republiky. Prožila jsem nezapomenutelný rok v americké rodině, který úplně změnil můj život.

Nadšení pro cizí jazyky jsem ovšem projevovala vždy. Třeba když jako malá jsem se učila základní konverzační fráze ze zemí, kam jsme jezdili na dovolenou. Záliba přerostla až ve studia na univerzitách ve Francii a Rusku. S každým dalším studiem jazyků jsem si více a více uvědomovala, že měl můj první učitel pravdu, ohledně toho, která metoda je nejefektivnější.

Je to v podstatě způsob, jak se díky současným technologiím a možnostem každý den ponořit do jazykového prostředí, aniž byste opustili město. A toto je, spolu s cestováním, mojí velkou zálibou.

Taťána

Již uskutečněné kurzy:

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.