Jak překonat základní problémy při hraní na hudební nástroj

20130119-171430-cyril.png

Cyril Kubiš

Hudebník, lektor, hudební teoretik, dirigent a vyznavač alternativní metody přístupu k cestě životem. Sám sebe nazývá "pokojným hudebním bojovníkem". Dlouhou dobu hledal jak jiným způsobem přistupovat ke studiu hudby a Více o lektorovi »

20130129-220208-7215281516_e1631981d3_c.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Hraješ na hudební nástroj a hraní je pro tebe často nepříjemné, míváš na koncertech trému a často děláš nesmyslné chyby ve skladbě? Chtěl by ses naučit improvizovat ale nevíš jak? Tak toto je přese pro tebe.

Nechceš kvůli těmto negativním zážitkům přestat hrát na nástroj, jen by si potřeboval najít řešení na své problémy?

Přejdu k vám domů (nebo se střetneme v  Brně Kohoutovicích) a zasvětím vás do nového přístupu ke studiu vašeho nástroje (je jedno na jaký nástroj hraješ). 30 minut věnujeme přípravě a osobnímu pohovoru a pak se budeme hodinu věnovat tomu co potřebuješ vyřešit a hudební zábavě.

Toto všechno jsou témata kterým by se měl věnovat každý jeden hudebník.

Neměl by jen donekonečna cvičit skladby klasických skladatelů a svou techniku. Měl by vědět jak správně cvičit na svůj nástroj, tak aby si nevytvářel zbytečně emocionální bloky z těžkých míst, neměl z hraní strach a nemusel zbytečně bojovat s trémou.

Měl by se umět hudebně vyjadřovat nejen skrze jiných skladatelů, ale být podporován v tom, aby věděl improvizovat a hrát to co cítí on. Hra z listu by měla být pro něj zábava a ne postrach kterého se bojí.

Ke každému žákovi budu přistupovat individuálně podle jeho potřeb. Mám pro vás připraveno množství hudebních didaktických her, které vás budou posouvat ve vašem vývoji a odkrývat kořeny vašeho problému. Ukážu vám jak se dá s hudbou bavit a ne jen prožívat nepříjemné stavy úzkosti a trémy. Naučím vás jak dobře a rychle zvládnout hru z listu.

Netvrdím, že tato cesta nebo tyto dovednosti se naučíte rychle a vždy jen bezbolestně, ale určitě vám přinesou velké poznání sebe sama.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?