Jak postavit školení

20140203-144226-david-dostal-small.jpg

David Dostal

Mým velkým zájmem je vzdělávání ve svých neobvyklých podobách. Jsem zastáncem vzdělávacího konstruktivismu, tj. věřím, že každý si na to musí přijít sám a Více o lektorovi »

20140203-144226-david-dostal-small.jpg

David Dostal

Mým velkým zájmem je vzdělávání ve svých neobvyklých podobách. Jsem zastáncem vzdělávacího konstruktivismu, tj. věřím, že každý si na to musí přijít sám a Více o lektorovi »

20140203-144225-jak-postavit-skoleni.jpg
dle dohody, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Uvažujete nad tím, že si otevřete vlastní kurz? Nebo už možná školíte, ale není to úplně ono? Znáte kurzy, kde celé hodiny mluví jen lektor a účastníci celý kurz prospí? Nebo kde lektor nutí účastníky do různých aktivit, které stejně nemají žádný smysl a účastníkům je to nepříjemné? A nechcete, aby se z vás takový lektor stal? Pojďme se sejít na individuální konzultace a dohromady postavit profi školení!

Momentálně pracuji pro jednu nadnárodní společnost jako „Instructional Design Methodologist & Trainer“ a kromě toho působím jako lektor na volné noze (hlavně školím témata z oblastí lektorských dovedností a managementu vzdělávání). Mimo jiné v rámci firmy už několik let pomáhám odborníkům na oblasti jiné než vzdělávání připravovat školení tak, aby to nebyla osm hodin dlouhá prezentace, která všechny spolehlivě uspí.

Nabízím individuální konzultace na téma „jak postavit školení“. Můžeme si popovídat:

  • O přípravě cílů kurzů.
  • O metodice - jakou pro kurz zvolit.
  • Jak by se různé části daly udělat interaktivněji.
  • Jaké aktivity můžeme použít (a zároveň jak je použít, aby to nebyly jen hry, ale aby se účastníci něco naučili).
  • Jak připravit materiály.
  • Jak se připravit jako lektor – lektorské dovednosti.
  • O čemkoli dalším - co souvisí s metodikou vzdělávacích kurzů.

Můžete mít už třeba představu, jak chcete kurz dělat, anebo zatím máte jen nápad, co byste rádi školili. I když chcete připravit třeba jen dvouhodinový kurz pro naučmese.cz nebo udělat školení na tři dny pro top management nějaké firmy, určitě dáme něco dohromady.

Věřím, že každý kurz musí vždy odpovídat i osobnosti lektora, proto nenabízím, že bych kurz připravil za vás. Například kurz Time managementu bych určitě školil jinak než vy, i kdyby cíle byly stejné. Proto půjde především o konzultace, kde postavíme školení přesně vám na míru.

Jak postavit školení

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.