Jak neztratit svoji tvář (a humor) před publikem

4tt7vya749c3q34-david-svoboda-01-small.jpeg

David Svoboda

Ahoj na Naučmese již osmým rokem předávám to nejlepší z prezentování a vizuální komunikace. Jsem rád, že kladné recenze potvrzují tuto moji snahu. S týmem TEDx Více o lektorovi »

4tt7vya749c3q34-david-svoboda-01-small.jpeg

David Svoboda

Ahoj na Naučmese již osmým rokem předávám to nejlepší z prezentování a vizuální komunikace. Jsem rád, že kladné recenze potvrzují tuto moji snahu. S týmem TEDx Více o lektorovi »

6898290-20160302050706.jpg
Brno (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 10 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Pravděpodobně nenávidíte prezentace.
Dost možná se jich neradi účastníte. Proč? Je to tím, že naprostá většina je tak dlouhá, tak podrobná, tak nudná…a myšlenky zcela zanikají v powerpointové smršti?

Čím to je, že existuje tolik kurzů a literatury na téma prezentačních dovedností a přesto se lidé po skončení školení často vrací ke starým zlozvykům?

Co se na workhopu naučíte?

  • Probereme klíčové základy úspěšné prezentace od počátečního nápadu až k finálnímu "děkuji".
  • Zaměříme se na definici hlavní myšlenky, verbální a neverbální komunikaci přednášejícího i na vlastní přípravu slajdů. To vše s využitím příkladů z běžného života.
  • Ať už prezentujete pouze jednomu posluchači na druhé straně stolu, dvaceti lidem v zasedačce nebo tisícovce diváků v sále, vše je to o jednom — vyjádřit myšlenku tak, aby rezonovala s ostatními.
  • Namísto suché a komplikované teorie, plné nových pouček a pravidel, se budeme orientovat spíše na reálný život. Co obvykle funguje a na co si naopak dávat pozor.

Proč já:
Mám dobrý mix zkušeností z korporátu i z normálního života. Inspirují mě kvalitní a aktuální informace v oblasti osobního rozvoje. Bývám často kritický, ale současně se snažím lidem a firmám pomáhat změnit k lepšímu.

Proč vy:
Prezentování se ve svém životě nevyhnete a myslíte si stejně jako já, že je zločinem posluchače unudit špatným sdělením. Chcete se zlepšit, ale nevíte kde začít (a jak skončit). Absolvovali jste kurz, ale nabyté znalosti nějak nepřešly do vaší praxe. Anebo jste prostě jen zvědaví, co vám řeknu.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.