Jak na hormonální rovnováhu

5zzctravh9u-img-4963.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Hormonální rovnováha ovlivňuje naši náladu, vitalitu, únavu, emoce, pleť, menstruační cyklus i spánek. Ovlivňuje kvalitu celého našeho života a to každý den.

Zajímává vás jak podpořit hormonální rovnováhu a vyrovnat emoce přirozenou cestou? Mohu být vaším průvodcem. Díky vlastní hormonální nerovnováze jsem hledala řešení, a hlavně kořeny problémů, které jsem zažívala v období své hormonální nerovnováhy. Nastudovala jsem spoustu knih a absolvovala mnoho kurzů, avšak systematický přístup, vysvětlení k pochopení, a přitom praktický návod na denní stravování v moderním životě jsem uceleně nikde nezískala. To co vám chci předat jsou praktické zkušenosti a návody jak dostat své tělo a mysl do rovnováhy. Pokud chcete žít plnohodnotný a kvalitní život, je tento kurz určen právě vám.

Neslibuji vám, že se zbavíte všech svých problémů hned, ale určitě velmi rychle pocítíte zlepšení, pokud se rozhodnete aplikovat má doporučení, jenž jsou podloženy praxí v každodenním životě.

Spojuji tradiční východní filozofii ke zdraví spolu s moderními přístupy. Pracuji celostně. Pokud chcete převzít odpovědnost a vzít život do vlastních rukou, objednejte si tento kurz.

Vlastní příběh.

S nepříjemnými projevy hormonální nerovnováhy jsem se potýkala od chvíle dospívání. Cesta to byla nelehká, jak po fyzické tak emoční stránce. Nechtěla jsem se smířit s tím, že můj život bude doprovázen pravidelnými nepříjemnými pocity, vyčerpáním a bolestmi spojenými s ženským nesouladem.

Nezůstalo jen u teorií, které je možné čerpat ze všech stran. Nastudované jsem vkládala do praxe. Zkoušela jsem všechny možné přístupy jak v oblasti stravy, doplňků, bylin a práce s myslí. Ušla jsem skutečně velký kus cesty. Dnes si užívám kvalitní život bez umělých hormonů, bez bolestí, tenzí, s čistou pletí a s funkční štítnou žlázou.

Co dostanete?

  • Předám vám to, co je vyzkoušené a funkční v oblasti stravy, změny mysli a to co aplikuji ve svém životě.
  • Během 3h vám předám systematický a praktický koncept směřování k rovnováze založený na mých 10 letech praxe celostního výživového poradenství.
  • Osvojíte si srozumitelný koncept aplikovatelný na jakýkoli druh diety či přístup ve stravování, který podporuje tělo i mysl.
  • Ukážu vám, jak podporovat hormonální rovnováhu pomocí bylin, adaptogenů a případně doplňků. 
  • Harmonizační ochutnávku: detoxikační welcome drink, harmonizační večeře, latté podporující hormonální rovnováhu.

Nečekají vás žádné nic neříkající teorie, ale konkrétní ukázky jídel a potravin podporující hormonální rovnováhu. A hlavně budete rozumět PROČ je pro vás dobré aplikovat získané informace ve svém každodenním životě.

Doprovodné fotky

  • 5s92jgulj0h-img-5050.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?