Jak na cizí jazyky doma s dětmi 0-3 roky

9769880-barbora-frydrychova.jpg

Barbora Kalvach Frydrych

Každý máme v životě nějaké vášně. Tou mojí jsou cizí jazyky, zvláště španělština. Fascinuje mě hispánský svět, miluju jeho barvy, kulturu, historii i jednotlivé rozdíly španělského jazyka. Jsem lektorka cizích jazyků, Více o lektorovi »

8qdoctl04rp18vs-skladacky.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Workshop je určen všem rodičům a lektorům, kteří chtějí začít učit cizí jazyk děti ve věku 0-3 roky a chtějí se dozvědět, jak nejlépe na to. 

Workshop Jak na cizí jazyky doma představí vše, co potřebujete vědět do začátku: jak a kdy začít, jaký jazyk je pro vás nejvhodnější, jak jazyky rozvíjet dál. Ukáže vám krok za krokem, jak přesně pracovat s knihou a obrázky, jak nejlépe využít písničky a básničky. Ukáže vám, jaké hry je dobré do cizojazyčných chvilek zařadit nebo jaké pomůcky stojí za to si pořídit. 

​Budeme se bavit o jazykovém vývoji dětí a proč je dobré o něm něco vědět.

​Zaměříme se na vaši motivaci, v čem vám může pomoci a v čem naopak ne.

Dostanete ode mě tipy, jak vhodně zařadit do vašeho dne cizojazyčnou chvilku. ​

Vysvětlím, proč je důležité děti vystavovat kontaktu s živým jazykem a jak to u nás v Čechách udělat. A v neposlední řadě prozradím tipy a triky, které ve vašich dětech probudí chuť k cizímu jazyku, a jak s nimi přesně pracovat, i když zrovna vaše děti jsou naladěné jiným směrem.  ​Také vám poradím, kde hledat zdroje a inspirace ve vašem druhém jazyce. Vše si budete moct hned vyzkoušet, abyste pak se svými dětmi už věděli, jak na to. 

​​

​Workshop je na 120 minut.

Kapacita kvůli interaktivitě omezena na max. 12 účastníků. 

​Setkání probíhá na Zoom.

A co na workshop říkají rodiče?

​Bářino nadšení pro jazyky a výuku je motivující, povzbuzující, je pečlivá a zapálená pro věc. Její výklad je přehledný, neuspěchaný, pochopitelný. Dokáže jej, myslím, přizpůsobit každému posluchačstvu. Bára má zkrátka předpoklady k názorné a individuální pedagogice, které je u nás stále nedostatek. Táta Aleš

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?