Jak kreativně akcelerovat mozek a paměť

4jwt5lef777anbs-rm-foto.jpg

René Müller

Pamětí a joggingem mozku se zabývá více jak 30 let, přes 25 let předává zkušenosti druhým. Paměť: Díky dlouhodobým zkušenostem vytvořil vlastní SYSTÉM 8 Více o lektorovi »

9wc2xo01ius7ah5-akcelerace.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Interaktivní seminář je spojovacím článkem předchozích 2 seminářů: Jak na dlouhodobou paměť: konec biflování a Paměť na krátko. Pro účast na tomto semináři je tedy žádoucí nejprve absolvovat alespoň některý z nich, primárně díl první. Třetí díl ze série seminářů Jak kreativně akcelerovat mozek a paměť dotváří jednotnou soustavu, která se vzájemně doplňuje a jako celek doslova akceleruje jak paměť, tak mozek.

Na tomto semináři se naučíme, jak si pamatovat jakákoliv čísla, hesla, PIN, datumy aj., ale především jak využívat vědecky ověřené metody, které maximalizují propojení obou mozkových hemisfér a zhušťují naši neuronovou síť. Díky tomu můžeme mluvit i o akceleraci kreativity.

Výhodou je, že tyto metody jsou kombinací vícero metod, jednak těch, které jsme již procvičovali na předchozích kurzech, tak i nových. To znamená, že i při minimální frekvenci tréninku 3 x týdně 10 minut procvičíme současně více způsobů, které jsou potřeba pro skvělou kondici paměti a mozku.

Díky tomu už nezáleží na tom, jakého typu jsou informace - zdali textové, číselné nebo kombinace obou. Schopnosti se cvikem přirozeně zrychlují a zefektivňují.

Trénováním těchto metod se přirozeně rozvíjí i naše IQ.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.