Jak být pro ženu tím pravým

8joab6njaeo-love-3189901-1920.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Ženy neví, co chtějí. Říkají A, ale mám dělat B. Nejvíce holky letí na hulváty a když vidí slušného a hodného kluka, tak jdou radši o dům dál. Vůbec se v nich nevyznám. Nemá to cenu, ta pravá prostě neexistuje.

Přemýšlel jste někdy podobným způsobem?

Cítíte, že ženy odrazujete, ale nemáte ponětí, proč tomu tak je?

Máte pocit, že ženě neumíte dát to, co potřebuje nebo že vlastně ani nevíte, co chce?

Je to pochopitelné, ženy jsou totiž z Venuše a muži z Marsu. Naštěstí jsme tu my a ukážeme vám, jak správně s ženami na to


Co pro vás v kurzu chystáme


Čekají vás tři hodiny plné informací, testů a praktických cvičení z naší praxe. Zvládnete tak pochopit celou problematiku a rovnou vás vše naučíme zavést do partnerského života.

Jaká témata si projdeme?

  • Naučíte se vnímat, rozpoznat a pracovat s rozdíly v mužském i ženském světě. S naší pomocí zvládnete ovlivňovat hladinu hormonů (testosteronu a estrogenu) u sebe i partnerky, a tak přirozeně rozvíjet svoji mužnost a partnerčinu ženskost. Vytvoříte opravdový soulad a budete pro ženu partner jako žádný jiný.
  • Projdeme si komunikační roli dospělého, protože díky ní dokážete s partnerkou komunikovat způsobem, kterým jí pomůžete vyjádřit přání, touhy, obavy, strachy a vůbec vše, co potřebuje. Naučíte se tak budovat vzájemnou otevřenost a upřímnost.
  • Dozvíte se, jaký osobnostní profil je ideální pro tvorbu zdravého vztahu. Naučíte se poznat svá i partnerčina slabá či silná místa. A ukážeme si, jak s nimi pracovat.
  • Ukážeme vám, jak dávat najevo lásku. Projdeme si různé způsoby a naučíme vás poznat to, co je nejbližší vaší partnerce.
  • Sex je nedílná součást vztahu. Zajímá vás, jak ho ženy vnímají, v čem se liší od mužského pojetí a co vlastně v posteli chtějí? Řekneme si to.
  • Jaké jsou mé vztahové potřeby, jak poznám ty partnerčiny a co za dovednosti potřebuji k tomu, abych je naplnil?

Po skončení kurzu na vás čeká individuální 20minutová konzultace zdarma po telefonu, kdy společně probereme to, co nebudete chtít řešit před ostatními účastníky. Nebo cokoli jiného, co vás ještě s odstupem času napadne a bude zajímat.

Kdo vás kurzem provede
Veronika Blížkovská, ACC je profesionální kouč, terapeut a zakladatelka projektu Milovaná žena. Věnuje se svým klientkám a jejich rozvoji v rámci partnerských vztahů i osobního rozvoje. Ví, jaké jsou nejčastější ženské výzvy a naučí vás s nimi pracovat.

Mgr. Hana Mezerová je psycholog a profesionální kouč. Zaměříte se s ní na psychologickou praxi. Její poznatky z oboru vám více pomohou pochopit ženské jednání a dají vám jasný návod, jak s nimi správně na to.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.