Invisible leadership - jak lidi vést místo řídit

28ydrif66fr-orez-centrovany.jpg

Radek Drnovský

Už více než 20 let pracuji jako manažer různorodých týmů a také jako lektor a instruktor zážitkových a outdoorových kurzů. Působím v komerční, veřejné i neziskové sféře. O zkušenosti, které jsem při téhle úžasné práci Více o lektorovi »

9200230-leadership.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 21 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Vedete tým nebo celou organizaci? Povedete tým někdy v budoucnu? Co je důležité? Během kurzu lépe poznáte svůj přístup k vedení lidí. Poznáte důležité vlastnosti a návyky lídra, které můžete začít ihned rozvíjet a používat.

Proč jsem pro vás připravil tento kurz

Vedu pracovní i dobrovolnické týmy už více než 20 let. Od malých projektových týmů v neziskových organizacích až po společnosti s několika stovkami členů a zaměstnanců. Nabízím vám zkušenosti, které jsem při této práci získal. Vedení lidí je umění, ve kterém se člověk zlepšuje celý život. Know how a sdílení zkušeností vám může spoustu času ušetřit. Více o mě viz profil lektora.

Určeno pro

Manažery, majitele společností, ředitele, vedoucí týmů i jednotlivce zajímající se o vedení lidí a osobnostní rozvoj. Pro každého, kdo chce vést sebe i ostatní k dosažení úspěchu tak, aby to přitom všechny těšilo.

Co vám kurz přinese užitečného

  • zjistíte, jak zvyšovat motivaci a efektivitu vašeho týmu
  • ukážeme, jak můžete vy i váš tým dosáhnout většího úspěchu
  • poznáte, jak budovat a rozvíjet spolupráci v týmu
  • zjistíte jak vést lidi, aby dosahovali mimořádných výsledků a přitom je práce bavila

Průběh kurzu

Kurz je veden s vysokou mírou zapojení účastníků v přátelské a tvořivé atmosféře. Budete objevovat nové myšlenky a souvislosti, a vzájemně je sdílet v četných diskusích a cvičeních. Souvislosti pochopíte na konkrétních příkladech v podání lektora i samotných účastníků.

Doprovodné fotky

  • 20140316-232104-IMG_5670.JPG
  • 20140316-232104-IMG_5930.JPG

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?