Interiér , nabytek a doplnky.Kurz s možností získat pro sebe katalogy známých italských výrobců

247ot9a9flhtpux-img-20160531-081932.jpg

Vera Raskova

Temer cely dospely zivot se zabyvam tvorbou a dodavkami interieru soukromych i hotelovych. Venovala jsem mnoho let srovnavani designu , materialu i vyrobnich postupu ,kvality, primo u italskych vyrobcu, abych je mohla Více o lektorovi »

21cf63bwkzbofc1-df87a4bee9ef185a47caccaf3fb8d76a.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Uvítám vás na kurzu, který je určen všem, kdo mají vztah k tvorbě interiéru nebo chtějí začít konkrétně interiéry zařizovat či se jen chtějí potěšit z krásných barev, tvarů a sestavovat je v úžasný, ladný, ale naprosto funkční celek! 

Mám za sebou mnoho let práce na interiérech a mnoho zvučných referencí, ale i zařízení privátních bytů, zásobu úžasných významných dodavatelů, se kterými aktuálně pracuji. 

Mám tedy velkou zásobu znalostí a vědomostí, o které se ráda podělím. A kdo ví, možná mezi vámi bude i můj nástupce, pokračovatel! 

Průběh kurzu

 1. Zařizování současného interiéru - V první části se budeme věnovat obecným zákonitostem, ty jsou důležité pro pozdější práci a rozvoj (pokud možno, přineste si výstřižky fotek interiérů z časopisů (líbí-nelíbí, stačí. Není to podmínkou. Ukážeme si na různých příkladech). Ukážeme si přednosti a možné nedostatky, také chyby, kterých se i profesionálové často dopouštějí a jejichž odstranění následně stojí mnoho peněz a času. Budeme sledovat jednotlivosti a na nich si ukážeme, jestli cíl - pohodlný a funkční interiér, respektující též "genius loci", byl dosažen. 
 2. Prohlídka katalogů, fotografií a konkrétních vzorníků výrobců (vše mám zajištěno na místě), 
 3. Zahájení jednoduché barevné skladby podle osvětlení a definování požadavků na daný vybraný interiér (budeme za začátku vnímat interiér jako celek). 

  Následuje malá přestávka na kávu.

 4. V příjemné, tvůrčí atmosféře se postupně dostaneme k vybírání tvarů jednotlivých kusů nábytku, případně osvětlení, podle pokročilosti účastníků kurzu. 
 5. Rozvržení kusů v interiéru podle jeho rozměrů, rozmístění oken, světla, dveří, průchozích a komunikačních zón, atd. Zjištění fungujícího postupu při dodržení požadavků na daný interiér. 
 6. Ve druhé polovině kurzu sestavení alespoň jedné místnosti dle barev, souvisejících tvarů a materiálů
 7. Začínáme uvažovat o nejvhodnějším nábytku v návaznosti na rozměry, barvy a tvary nábytku i osvětlení. 
 8. Ucastnici kurzu, kteri budou chtit si mohou na svych" flash-kach " nechat nahrat katalogy o ktere maji zajem aby je meli doma po ruce a mohli pokracovat.Vsechny interiery, ktere takto vzniknou muzeme samozrejme realizovat
 9. jako bonus obdrzite vybrane katalogy v el. podobe !

 Bonus na zaver: pro zajemce tematicky zvolena ochutnavka vin z Italie (oblast Puglia tentokrat) !

V dalších kurzech bude následovat interiér "Contemporaneo" a dále klasický interiér. 

Doprovodné fotky

 • 8punzw72m0js0pm-img-20160416-122822.jpg
 • 4fyivxhwdwsrqod-098-biscottino.jpg
 • 6ywnddubntnhntd-05-rabbit-lamp-outdoor-led-by-stefano-giovannoni-credit-by-carlo-lavatori.jpg
 • 8qm0vy8muz622q3-img-20200111-122900.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?