Intenzivní kurz osobního líčení

90wohnod9xs-39085250-10212334877462635-9071989549365723136-n.jpg

Adéla Anděla Bursová

To, co dělám, dělám s láskou. Jsem dvojnásobnou mistryní ČR v Make-upu a na kurzu se Vám vždy věnuji osobně. Proč se svěřit právě do mých rukou? Protože na své kurzy nabízím garanci spokojenosti, protože se snažím, aby Více o lektorovi »

6q4pn7fi7et-41626303-1921621554548455-6893907807024709632-o.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

CO BUDEME PROBÍRAT A ČEMU SE BUDEME VĚNOVAT:

Příprava - podkladové báze - makeup a jeho výběr - techniky nanášení - tvářenka - rozjasnění - kruhy pod očima - líčení očí (kouřové, stínované) - obočí - rty - složení kosmetiky.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Intenzivní kurz základů líčení je pro všechny ženy i dívky, dokonce i pro profesionály, kteří mají zájem si projít techniky makeupu od hygieny po profi techniky. Každý krok je vysvětlen, předveden, poté si ho zkusíte a my zkontrolujem, že jste všemu porozuměla. Pokud ne, naše milé asistentky si k Vám rády sednou a najdou slova, kterými vše lépe vysvětlí.

?Kurz začíná v 11:00 ?a je potřeba mít s sebou veškeré líčení??, odličování a čisté štětce, větší stojící zrcadlo a svačinu. Před kurzem není nutné nic kupovat - vše případně zapůjčíme, ale je důležité, abyste se naučili pracovat s vlastním materiálem a abychom věděli, co běžně používáte. Těšíme se na Vás?‍♀ - jak se k nám dostanete? https://youtu.be/igqRNMg0zFA

CO S SEBOU

Na kurz je třeba si vzít vše co máte (líčidla, štětce, odličování a zrcadlo) a co nemáte Vám bude půjčeno. Jakékoliv nové produkty doporučujem nakoupit až po kurzu.
Současně bude na kurzu možnost vyzkoušet a zakoupit profi produkty bio kosmetiky Couleur Caramel a některé základní štětce.

JAK SE K NÁM DOSTAT:

https://youtu.be/igqRNMg0zFA

KDO KURZEM PROVÁZÍ:

Kurzem Vás provede mistryně České republiky v makeupu Bc. Adéla Anděla Bursová, stylistka původní sestavy CHINASKI, ATMO music aj., spoluautorka několika knih, 5. na mistrovství světa v makeupu 2018, ambasadorka značky DINAIR... https://www.adelaandela.cz/spoluprace/ a její asistentky.

Kurz je pravidelně prokládán relaxovací přednáškovou či prožitkovou pauzou, aby byl proces výuky co nejoptimálnější a hezky jsme vystačili s energií i nadšením.

Na kurzu jsou vítané i začínající vizážistky, kadeřnice či kosmetičky a stejně jako ostatním ženám, nabízíme i jim garanci vrácení peněz pokud by s kurzem nebyly spokojené.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.