Inspirativní sebeprezentace slovem a písmem

7yqa535hv94z2t0-dsc07666w-orez01.jpg

Kristýna Maková

Jsem copyeditorka, ideamakerka, obsahová konzultantka a průvodkyně na volné noze. Miluju filmy v originálním znění a hlas Jana Třísky ve filmech s Bebelem:) Více o lektorovi »

3nyzq6med2g-hnck4005-picjumbo-copywriting-a-sebeprezetnace.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Sebepoznání je zdrojem všeho poznání


Poznáte-li na vlastní kůži, jaké to je jít právě s tou svou vlastní kůží na trh, dokážete pak celým procesem provést své klienty daleko lépe, citlivěji, s větší intenzitou a hlubšími dopady. Uděláte-li to opravdu dobře, můžete tak pomoct klientovi si uvědomit věci podstatné pro jeho profesní dráhu, vrátit se k počátkům a odhalit v kořenech skryté poklady.

Když cesta je cíl a cíl je cestou: Tvořivě, hravě a s lehkostí

Smiřte se s tím, že v téhle profesi prostě jeden perfektní výsledek neexistuje. A už rozhodně v naprosté většině případů nevydrží na věčné časy. Celý život je proces plný změn. A stejně tak se postupem času budou měnit způsoby, jakými se vaši klienti budou prezentovat. A to i na webu.

Právě proto má smysl zachytit to nejsilnější „tady a teď“. Jak se říká, sebepoznání je základem všeho poznání. Pro každého z nás.

Jaká témata se na kurzu objeví?

  • Improvizace, umění komunikace a prezentace (Petra Johansson, Kristýna Maková): Praktická cvičení rozvíjející kreativitu a schopnost improvizace. Psaní jako jeden z prostředků vyjádření bude jejich součástí, ale nejen jazyk, i mluvené slovo. A komunikace nonverbální. Jaký může být její odraz v textech?
  • Jak to napsat? Odpovídá má sebeprezentace realitě? (Kristýna Maková): Píšeme o tom, jak to skutečně je, nebo spíš tak, jak bychom rádi, aby to bylo? Jak pracovat s brandem a cílovou skupinou? A co na to náš vnitřní autocenzor? Rozdílné výsledky nemusejí být způsobeny jen jinými možnostmi, ale i jinými úhly pohledu.
  • Kreativita a tvořivost – vyprávějte hravé příběhy (Petra Johansson, Kristýna Maková): Tvořivost se dá hravě rozvíjet. A klidně to může být i v mantinelech již popsaných a podle pravidel po generace platných. Jaké jsou zásady storytellingu? A jak se dá v prezentačních textech pracovat s archetypy?
  • Závěrečné tvoření a prezentace výsledků se zpětnou vazbou od skupiny (Kristýna Maková, Petra Johansson): Na kurzu si můžete vyzkoušet vše, co jste se dozvěděli, aplikovat to, a případně i později rozvíjet. 

Odnesete si inspiraci pro další práci. A podíváte se na vše z jiné perspektivy. Zjistíte, že i pohyb a práce s hlasem může mít vliv na psaní, pokud pomůže měnit způsob, jakým o všem uvažujete. Přijďte se něco naučit o druhých a o sobě. Aplikovat to na svou prezentaci a práci. Vyzkoušet na vlastní kůži. A zkonzultovat s profesionály v oboru psaného i mluveného slova: kurz povedou Kristýna Maková a Petra Johansson.

Co o kurzu napsali účastníci?

Inspirativní. Nabitý energií. Originální. To jsou slova, která mě napadají, když přemýšlím, jak zhodnotit právě absolvovaný seminář Copywriting a Sebeprezentace. Jeho lektorky Kristýna a Petra Vás hravou formou donutí odhodit zábrany a otevřít se tvůrčímu pramenu bublajícím kdesi uvnitř každého z nás. A to aniž by se člověk musel cítit trapně - což jako introvert zvláště oceňuji!! Na semináři jsme se naučili nejen triky, jak překonat tvůrčí bloky, ale také jak vhodně poskládat text a jak se nebát ho "oživit" osobními prožitky a pocity. Pro mě moc přínosný byl upřímně osobní přístup lektorek k účastníkům. A jejich kontrétní feedbacky na naše výtvory, jakož i zpětná vazba ostatních účastníků. Děkuji, Kristýno a Petro! (Jana, 40 let)

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.