Hlas mé duše

9qt403t0qm97yag-dcsg2163.jpg

Adriana Holanova

Adriana, zpěvačka a songwriterka, milovnice velkých výzev a snů. Její touha a víra v nemožné jí dovedlo až ke studiu Berklee College of Music v Bostonu, kde v současnosti studuje skladbu, produkci a hudební business.  Více o lektorovi »

38hnk31v6p6mbxx-naucmese.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Hlas je odrazem naší duše. Odráží kým skutečně jsi? Nebo jen za koho se vydáváš? Objev jedinečnost tvého hlasu, tvou skrytou sílu, kterou můžeš využít jak v osobním, tak profesním životě!

Na podzimním workshopu Hlas mé duše budeme vědomě poznávat potenciál našeho hlasu, objevovat naši vlastní jedinečnost a touhy, které pak zhmotníme ve vlastní mantře, kterou si každý z nás napíše a zhudební.

V divoké přírodě Českého Švýcarska se zklidníme, dopřejeme si meditace, pěvecké improvizační hry, hlasová a dechová cvičení, ranní rozcvičku nebo hraní na pentatonické flétny.

Na závěr si vytvoříme vlastní jedinečnou mantru, kterou si i budeme moci nahrát a odjíždět s mp3 nahrávkou.

Předchozí pěvecká zkušenost není podmínkou, pouze otevřenost a touha poznávat a učit se nové věci :-)


O lektorech

Adriana, zpěvačka a songwriterka, milovnice velkých výzev a snů. Její touha a víra v nemožné jí dovedlo až ke studiu Berklee College of Music v Bostonu, kde v současnosti studuje skladbu, produkci a hudební business. Více o ní zde:https://adrianamusic-cz3.webnode.cz/projekty/

Miloš, domorodec z Českého Švýcarska. Tamní divoká příroda v něm odjakživa vzbuzovala touhu poznávat a usilovat o pochopeni vyššího řádu přírodních cyklů a harmonie ducha. Snaží se žít s přírodou a své dary nabízí lidem formou masáží, meditací, konzultací, koučování, řezbářství nebo hudebních setkáních. Více o jeho projektech najdete zde

 

TERMÍN

Pátek 19:30 - Neděle 12:00

CENA SEMINÁŘE

2.500 Kč (v ceně ubytování a lektorné)

STRAVOVÁNÍ

300 Kč sobotní a nedělní snídaně + večerní polévka
Oběd ve vlastní režii v blízké restauraci nebo možnost vlastního vaření.

 

Moc se na vás těšíme :-)
Adriana a Miloš

Doprovodné fotky

  • 5481hsowqslac7b-nature.jpg
  • 6awtgl7w6kho9fe-screenshot-2020-08-28-at-22-14-23.jpg
  • 9plljhblu394tgz-lowqual.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?