Francouzština na pohodu

4qov8zifa15-profil.jpg

Markéta Waas

Jsem lektorkou francouzštiny a češtiny pro cizince. Vedu skupinové kurzy zážitkové francouzštiny a individuální jazykové konzultace. Vystudovala jsem francouzštinu se zaměřením na vzdělávání, studovala jsem také němčinu Více o lektorovi »

6u7znsnj8dn-pastries-921127-960-720.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

V tomto kurzu určenému všem, kteří se francouzštině již věnovali, ale teď ji delší dobu nepoužívali a chtějí to změnit, se zaměřím na to, abych ve vás probudila znovu o tento nádherný jazyk zájem. Ukážu vám techniky a metody, kterými budete jazyk trénovat snadno, zábavně a pravidelně.

Společně zopakujeme konverzační fráze zaměřené na situace, které vás běžně v životě potkají, jako je

  • cestování,
  • občerstvení,
  • nakupování,
  • ubytování.

Také si ukážeme

  • techniky, zdroje a materiály k procvičování francouzštiny.

Celý kurz bude veden formou zážitkové pedagogiky, kdy zjistíte, že učení může být opravdu zábavné. A z kurzu budete odcházet připraveni a odhodláni francouzštinu použít nejen v nejnutnějších případech, ale hlavně pro zábavu. Získáte znovu motivaci učit se francouzsky a jako vzpomínku na tuto akci si odnesete voňavý dárek reprezentující jeden z nejkrásnějších regionů Francie - Provence.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?