Fashion Business Workshop

20150419-200508-event-photo-2.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Již potřetí se v Praze uskuteční Fashion Business Workshop BOOST. 

Workshop je věnován studentům a profesionálům, kteří se buď módě věnují, nebo by se v ní teprve chtěli uchytit, nastartovat vlastní projekt. 

Teoretická část je věnována tomu, jak dnes fashion business funguje a tomu, jak založit vlastní, komerčně úspěšný projekt. Případně jak vylepšit ten, který už máte. 

Praktická část probíhá v týmech. Cílem je najít koncept a zasadit ho do tržního prostředí tak, aby to dávalo smysl podle aktuální situace a trendů. Ačkoliv se to zdá relativně jednoduché, ani jeden víkend a 5ti člený tým na to často nestačí. Po celou dobu je vám k dispozici vedoucí workshopu, Kamila Boudová, která má bohaté profesionální i akademické zkušenosti a dovede tak i váš tým k závěrečným prezentacím. 

Závěrečné prezentace jsou skvělou příležitostí k otestování vašeho konceptu i nácviku na mnohem důležitější prezentace, které vás jistě čekají. 

Workshop probíhá v inspirativních prostorách CZECHDESIGN. Součástí workshopu je páteční networking a nedělní konzultace s profesionály. Dopolední a odpolední občerstvení je zajištěno, obědy nejsou zahrnuty v ceně. 

Podrobnější informace o kurzu » 

Podívejte se na první workshop, který proběhl v Praze na konci listopadu minulého roku: 

Doprovodné fotky

  • 20150419-200507-DSC_5881s.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.