English speaking with foodie

20150624-094658-sb.jpg

Sylvie Bonczková

Vystudovala jsem reklamní sš se zaměřením na grafický design, nyní se hlásím na Wellness&Balneo. Učila jsem tento školní rok 2014-15 na základních školách Spektrum a Pod Marjánkou jógu a vaření. Věnovala jsem se baletu a Více o lektorovi »

20150618-225152-english-conversation.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Id like to offer you an opportunity to meet up new people, practice english and experince something new and exciting!

I want to combine english speaking with food/climbing/yoga. So if you are interested in any of that, you might want to sign up and let me know what you are interested in. Here is how this could work:

For activities bellow, every each of us is gonna pay their own expences. Although you might invite me to some culinary “must taste” or anything else, that is completely up to you! ;-)

1. Join me in climbing hall – Boulder bar

2. Write me restaurant you are interested in or foodie event happening in Prague. Preferably number of days ahead – which will give us time to let others know – and organise a fun group! ;-)

3. Interested in yoga? Write me and we can practice together  - in a studio or park. If you have young siblings, you might want to check out my kids yoga course. Could be hold in czech as well as english.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?