ENERGY BALANCE v 7 stupních

4u6qnxxaaiu-fullsizeoutput-88c.jpeg

Adel Černá (Čermáková)

"Svoboda je podstatou člověka." 12 let práce s lidmi v korporacích, získání odvahy ke změně, skok a opuštění zlaté klece, začátek dobrodružné jízdy...té, která vede do hloubky a k podstatě...té Tvé i té mojí... Ať už Více o lektorovi »

9404610-7-stupnu-new.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 13 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Albert Einstein prý řekl: „Podmanění jaderné energie bude možné za 1000 let.“ Já k tomu dodávám: "Než začneme řešit energii venku, pojďme se naučit pracovat s tou uvnitř. Možná už pak zbytek nebudeme potřebovat..." :)

Máš málo energie, cítíš se v nerovnováze, jsi zvyklá či zvyklý mít vše pod kontrolou, uvažovat racionálně a přitom tušíš, že někdy je potřeba nechat věci plynout?

A nebo jsi příliš v rozletu svých myšlenek, málo při zemi ve svém těle a přítomnosti, máš tendence se až moc rozohnit či se utápět v hlubokých vodách emocí? Ať už je to tak, naopak či trochu jinak, je to výzva k tomu dát své energie do pořádku. Protože od Tvé vlastní energie a naladění se odvíjí vše ostatní, co se v Tvém životě děje.

Pokud máš chuť rozvíjet své sebe-vědomí a naučit se pracovat s vlastní energií, asi už cítíš v kostech, že tenhle kurz je přesně pro Tebe.

Čemu se budeme věnovat?

Během večera se společně vydáme na cestu 7 úrovněmi našeho vědomí, které souvisí s energií našich základních energetických center - čaker a pokryjeme následující klíčová témata:

  • Nohama pevně na zemi
  • Když neproudí emoce, vznikají nemoce
  • Odvážnému štěstí přeje aneb kdo vlastně jsem
  • Ach ta láska nebeská
  • Komunikuji, tedy jsem
  • Intuice vidí i za roh
  • Všechno je součástí jednoho celku

Jedná se o interaktivní večer a každé z uvedených témat zahrnuje další důležité aspekty našeho bytí, takže nudit se rozhodně nebudeme - cílem je nejen získat základní pochopení a uvědomění, ale zejména vlastní prožitek a praktické tipy pro každodenní využití. Je to první krok k tomu mít dostatek té správné energie na cestu životem. Sejdeme se v menší skupince (max. 6 osob) tak, aby byl prostor na Tvá individuální témata a měl tak pro Tebe hlubší dopad a přínosy.

S využitím koučovacího přístupu, prvků terapie, relaxačních cvičení a práce s energií budeme pracovat s potenciálem celé skupiny. K tomu nám pomůže i zapojení našich smyslů například s podporou hudby, vůní nebo práce s dechem a tělem.

Workshop je vhodný pro všechny, kdo se chtějí naučit něco nového, jsou otevření novým úhlům pohledu, celostnímu přístupu, vlastnímu prožitku a hlavně...těm, kdo chtějí pozitivně ovlivnit celý svůj život.

Příjemnou součástí mých workshopů je i to, že se na nich podporují - sdílejí - propojují lidé, kteří se mohou navzájem obohatit. Říkám tomu netcoaching.

Workshop není vhodný pro ty, kteří už všude byli, všechno vědí, jsou daleko před ostatními a jen se o tom potřebují ujistit :)

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?