Dvoudenní kurz reflexní masáže - odblokování páteře jemnou technikou

9ln8hz51ebmirh8-back-g53adb53b0-640.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

2 denní kurz, sobota 10-18h, neděle 9-13h

Naše tělo je chrám naší duše, zdroj moudrosti, síly i potěšení. Také nás chrání. Proto je důležité umět tělo vnímat, naslouchat mu a také o něj pečovat. Reflexní masáž je  vynikající preventivní a léčebná metoda dostupná všem – může ji provádět nejen odborník v rámci terapie, ale i členové rodiny sobě navzájem nebo i člověk sám sobě.

V současné hektické době většinu z nás trápí potíže se zády a nemáte prostor čekat u lékaře? Chcete pomoct s těmito potížemi svým blízkým i cizím? Pokud chcete vědět jak na to, tak tento kurz Vám nabídne řešení.

Na kurzu se naučíme způsob, jak efektivně a bezpečně odblokujeme potíže s páteří. Tyto potíže se projevují krátkodobě, nebo dlouhodobě na fyzické i psychické úrovni.

Základem je technika uvolnění krční páteře. A k tomu využíváme reflexních bodů na chodidlech, rukou, předloktích a v oblasti krčních a týlních kostí. Na závěr provedeme jemnou masáž v oblasti hrudní páteře, lopatek a šíje.

 • technika Jiřího Janči, kterou zdokonalil Julius Pataky
  používáme reflexní body celého těla.  
  navazuje a doplňuje reflexní masáž chodidel a dlaně 
  rozšiřujeme péči o tělo
  účinná technika na šetrné odblokování těla

Samotné odblokování se provádí v sedě nasucho v oblasti 3 krčního obratle. Po uvolnění této části, zavládne rovnováha v celém těle, látková výměna funguje lépe a nastává odliv toxinů, energie se rozproudí a zdravotní stav se zlepšuje. Jedná se o techniku Jiřího Janči, kterou zdokonalil Julius Pataky.

Ošetřujeme body na chodidlech, rukou, v oblasti krčních a týlních kostí, kde se nacházejí dálkové ovladače krční páteře. Pokud chceme docílit komplexního ošetření, provedeme jemnou masáž v oblasti hrudní páteře, lopatek a šíje. 

Též se uvolňují body na nohách a ošetření nás vede ke komplexnímu uvolnění celého těla.

 •  Na kurzu se naučíme : 
  hledání a rozpoznávání zón na těle
  jednotlivé sestavy na uvolnění částí těla a současně se naučíme schopnosti propojovat a vnímat celé tělo při odblokování
  sestava je vhodným doplňkem masáží, při uvolňování těla 
  sestava je šetrná a současně velice hloubková  s respektem stavu klienta, kde se zohledňuje věk, vitální síla i aktuální stav. 

S RESPEKTEM K OSOBNÍM HRANICÍM
Při masáži budeme oblečení, někdy bude potřeba si sundat tričko a být v prádle, někdy budeme používat olej, jindy budeme pracovat bez oleje. V malé skupince budeme respektovat osobní hranice každého účastníka a nikdo nebude nikoho do ničeho nutit :o) Můžeme trénovat jenom na sobě, nebo jeden na druhém, objevovat, že dotek může být bezpečný a příjemný i mezi lidmi, se kterými se neznáme.

 

S SEBOU:
pohodlné oblečení, velký a malý ručník, karimatku, prostěradlo

CERTIFIKÁT
Na konci kurzu každý obdrží certifikát

V případě menšího počtu přihlášených klientů jsme oprávněni změnit a upravit délku trvání kurzu.

Naší předností jsou na kurzech menší skupiny a tím i individuální přístup. Krásné prostory sálají pozitivní energii a jsou ideální a připravené pro tento kurz.

Doprovodné fotky

 • 30re494i8808zy7-1966192-503273613112091-2355069084183863343-o.jpeg
 • 1w2hudr7lwoaksr-prostor-rs-3.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.