Dramaťák pro dospělé – nestyďte se!

20140326-223658-tomas-polak-2-.jpg

Tomáš Polák

Kdo jsem? Mediální nadšenec, organizační šílenec, komunikační torpédo a motivovaný student! Více o lektorovi »

20140326-223658-skrab.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Každý je talent! Jen je potřeba ho objevit…

V hereckých hrách používaných profesionály si vyzkoušíte jak pracovat se svým talentem a jak ho úspěšně rozvíjet (či vůbec najít). Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky tak pro ty, kteří už s herectvím mají zkušenosti. 

Zná to každý, významný moment, při němž je potřeba být zticha nám připadá neuvěřitelně vtipný. Nevhodný smích vyruší všechny kolem… Anebo naopak, chceme vystrašit kolegu, ovšem nejsme dostatečně přesvědčiví! Jak pracovat se svými emocemi a výrazem, i to se (doufejme!) naučíte během tříhodinového kurzu. 

Chci se uvolnit, ale televize mě nebaví…

2 miliony lidí se každé úterý a čtvrtek od 20:20 uvolňuje před obrazovkami TV Nova při sledování fenomenální Růžovky. Vy nemusíte! Odreagujte se aktivně při hraní nekonvenčních her, kde můžete naplno využít a vyzkoušet svoji vlastní originalitu! Osobní rozvoj trvá celý život a měl by probíhat po všech stránkách. Nestyďte se udělat si ze sebe legraci. Pokořte stud, je to přeci jen dramaťák pro dospělé J

Rámcový program:

  • Skupinové hry na odstranění trémy
  • Práce s emocemi
  • Řeč těla během projevu
  • Práce s prostorem 
  • Hry na kreativitu
  • Improvizační hry

Těším se na Vás! Své nudné JÁ nechejte v obleku doma a vemte sebou svoje jedinečné, osobité a neurvalé SUPERJÁ!! A taky něco v čem se dá trochu hýbat…

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?