Dovolená DIY

20150602-132437-dovolenadiy.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Plážové šaty, romantická čelenka a originální visačka na kufr, navíc vámi vlastnoručně vytvořené, tedy jedinečné. Doplňky, které nemohou na žádné dovolené chybět. Čtyřhodinový kreativní kurz vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro mírně pokročilé.

Máte-li rádi vlastnoručně vyrobené a originální věci, baví vás kreativně tvořit i šít, velmi ráda se s vámi podělím o své nadšení, zkušenosti i dovednosti, které jsem během let vlastní tvorby získala. Dlouhodobě se také věnuji práci s dětmi a mládeží, díky které mám zkušenosti s tím, jak "dobře učit". Individuální přístup a kvalitně zpracované výukové materiály jsou samozřejmostí.

Podrobnosti ke kurzu:    

Účastníci: Máte-li alespoň základní zkušenosti s šitím, můžete si troufnout na všechno. Pokud jste úplný začátečník, rozhodně se není čeho bát. Plážové šaty jsou tak jednoduché, že je určitě zvládnete, s ostatním vám rádi pomůžeme. Šicí stroj je samozřejmě nejlepší vlastní, pokud nemáte, ráda zapůjčím na místě jeden ze svých. Prosím o rezervaci předem na mail.

Průběh: Nejprve začneme plážovými šaty. Vysvětlíme si postup šití, pak přijde na řadu střih a vlastní tvorba. Poté se už můžete sami rozhodnout, jestli budete pokračovat s čelenkou či visačkou na kufr.

Materiál: Látku na šaty si přineste vlastní. Pokud jste úplný začátečník, rozhodně si vyberte netřepivý materiál. S rozměry vám ráda individuálně poradím, včetně délky ozdobných stužek, apod. Navíc bude na místě připravena nabídka „balíčků“, tedy různých materiálů včetně ozdob, ze kterých si budete moci v případě zájmu vybrat (cena každého balíčku se odvíjí od daného materiálu, jeho délky a množství ozdob a doplňků, ceny od 200,-/balíček). Ostatní materiál potřebný na výrobu čelenky a visačky, včetně všech pomůcek, bude připraven na místě.

Místo: Kulturní centrum Průhon na Praze 6 Řepy. Tram 9, 10, 16 – zastávka Blatiny, bus 180 – zastávka Blatiny

Doprovodné fotky

  • 20150603-135407-F1.JPG
  • 20150603-135408-F2.JPG
  • 20150603-135408-F3.JPG

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.