Digitální úklid: Staň se pánem své e-mailové schránky jednou provždy

7gm1sj8uukjmv5j-barbora-m-1-kopie-2.jpeg

Barbora Malinovská

Od malička mě naplňuje dělat svět okolo sebe lepším a pomáhat lidem v něm. Věřím, že každý z nás má své silné stránky a když jich využije, může žít spokojený a Více o lektorovi »

7gm1sj8uukjmv5j-barbora-m-1-kopie-2.jpeg

Barbora Malinovská

Od malička mě naplňuje dělat svět okolo sebe lepším a pomáhat lidem v něm. Věřím, že každý z nás má své silné stránky a když jich využije, může žít spokojený a Více o lektorovi »

6pu9hu005lwf35c-brett-jordan-lpzy4da9aro-unsplash.jpeg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 15 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Individuální termín, při kterém se Vám dvě hodiny budu plně věnovat. Daná pravidla rovnou aplikujeme na Vaši emailovou schránku tak, aby Vám sloužila dlouhodobě. Součástí termínu jsou i materiály, které dostanete po kurzu pro případ, že by nějaká informace vešla v zapomnění :-)

V emailové schránce se kupí zprávy už tak dlouho, že nevíte, co s nimi? Ztrácí se Vám důležité emaily? Chcete mít maily pod kontrolou? Ráda vám s tím pomůžu.

Každý den si uživatelé po celém světě vymění miliardy emailů. Pro někoho je důležité, zda nás jeho zpráva zajímá, pro někoho méně. Za svou emailovou schránku jsme ale zodpovědní my sami. Proto vás v kurzu naučím, jak to udělat, aby vám už nikdy žádná zpráva neutekla, nastavili jste si vlastní hranice, s emaily jste byli produktivnější a našli ten svůj udržitelný návyk.

Co se na kurzu dozvíte:

  • Jak automatizovat kroky v MS Outlook nebo Gmailu tak, abyste nemuseli pokaždé myslet na to, co s emailem chcete udělat
  • Jak si nastavit štítky a složky tak, abyste našli, co potřebujete
  • Jak posílat přes Gmail pěkné emaily, jako by byly newslettery
  • Jak efektivně využívat funkce Plánování a Odložení
  • Jak spojit více e-mailových schránek do jedné

Jak bude kurz probíhat:

Před kurzem vám pošlu krátký dotazník ohledně stavu vaší emailové schránky. Spojíme se přes Google Meet. Představíme si jednotlivé tipy a triky a v průběhu kurzu je budeme aplikovat na svou emailovou schránku. 

V kurzu se počítá i s časem pro sdílení, představení a případné dotazy. Na každý emailový problém se budeme snažit najít jednoduché řešení. Tak, abyste emailům nemuseli věnovat většinu své pracovní doby.

Tipy jsou aplikovatelné ve schránkách Gmail, MS Outlook a částečně Seznam.cz. Pokud používáte jinou emailovou službu, budeme po funkcionalitách společně pátrat. :-)

Co je potřeba s sebou:

  • Počítač s připojením k internetu a přístupem do emailové schránky 
  • Ideálně myš, druhý monitor (dá se ale i bez nich)
  • Vlastní odhodlání

Víš, že Barbora vede také tyto kurzy?

Víš, že Barbora vede také tyto kurzy?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.