7gm1sj8uukjmv5j-barbora-m-1-kopie-2.jpeg

Barbora Malinovská

Na Naučmese od 9. 6. 2018, vedl/a kurzy pro 31 účastníků. Navštívil/a 5 kurzů.

Od malička mě naplňuje dělat svět okolo sebe lepším a pomáhat lidem v něm. Věřím, že každý z nás má své silné stránky a když jich využije, může žít spokojený a naplněný život.

Jsem zapálená do vzdělávání a sdílení zkušeností. Mám za sebou tisíce odučených hodin jak ve formálním korporátním prostředí, tak velmi neformálním, skautském. Díky tomu jsem zjistila, že předávání mých dovedností mě baví a sledování účastníků na jejich cestě rozvoje je pro mě tou největší odměnou. 

Prošla jsem si několika manažerskými pozicemi v ziskovém i neziskovém sektoru. Vím, jaké to je začínat jako team leader bez autority. Vím, jaké to je řídit tým na dálku. Vím, jaké to je dělat nepopulární rozhodnutí. Stejně tak ale znám potěšení z toho, když se tým rozvíjí, když členy týmu jejich práce baví a společně dosahujeme cílů. A ráda bych své zkušenosti předala i ostatním.

Zajímá mě téma digitalizace. Věřím, že každý z nás má potenciál digitální svět pochopit a rozumět mu. A věřím, že digitální gramotnost nám umožní být ve světě úspěšnější a vymyslet spoustu nových věcí. Protože ráda předávám své nadšení nejraději začátečníkům, vedu kurzy jak pro děti, tak pro dospělé, kteří si chtějí hrát a u toho se učit. 

Barbora

Kurzy na seznamu přání:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.