Cyklus seminářů Efektivní Šatník s Kamilou Vodochodskou

5gmldmkscj0-kam.jpg

Kamila Boudová

Všechny moc zdravím,  jmenuji se Kamila, žiju v Paříži a celá má profesní kariéra i studia se točí kolem módního průmyslu a jeho budoucosti. Módní průmysl je Více o lektorovi »

40d74xynati-kamila-vodochodska.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Máte plnou skříň a přesto vás často zachvacuje pocit, že nemáte co na sebe? Nebo naopak trpíte jen při myšlence potřeby jakýchkoliv nákupů? Nakupujete oblečení, ale omrzí vás po pár nošení? Chtěli byste se naučit investovat do sebe a svého šatníku chytře a vědomě? Potom jsme tento cyklus připravili právě pro Vás! 

 

ČTYŘI SEMINÁŘE, KTERÉ MŮŽETE ABSOLVOVAT I JEDNOTLIVĚ 

Vol. 1 - První kroky k novému módnímu uvažování a aneb 11 nástrojů k Efektivnímu šatníku 

Úvod do smysluplného stylingu. Kamila Vodochodská vám ukáže krok po kroku, jak přetavit aktuální funkční či méně funkční šatník na menší a více efektivní. Naučíte se také, jak si vytvořit udržitelně ohleduplnou a smysluplnou skříň. 

Vol. 2 - Osobní styl a styling na bázi proporčního, materiálového a barevného schématu

V druhém semináři se dozvíte, jak definovat proporční typ vaší postavy a jak podle něj vybírat oděvy. Naučíte se jaké volit barvy a jak si vytvořit barevné schéma vašeho budoucího šatníku. 

Vol. 3 - Kapsulování šatníku 

Třetí seminář se věnuje revizi a analýze aktuálního stavu šatní skříně, tématu ‘cyklení se’, aneb špatným nákupním návykům a strachu. Naučí vás, je popsat, konkretizovat a zbavit se jich. Pomůže vám nastavit jiné módní a nákupní uvažování. 

Vol. 4 - Orientace v materiálech (standardních, nových, těch kvalitních i těch méně kvalitních)

Dozvíte se, jaké jsou výhody a nevýhody různých materiálů a co očekávat od materiálového složení našich oděvů, jak o ně pečovat i jaká je jejich adekvátní cena. Materiály si budete moci osahat a určit, které jsou vhodné pro váš šatník v rámci pracovního a životního stylu, aktivit, potřeb a tak dále… 

Doprovodné fotky

  • 41lapsbnuqf-workshop.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.