Cesta k vlastní hodnotě

7wybq4g00t1-collage-3.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Vzhledem ke skutečnosti, že v sobě máme tři úrovně vědomí a každá rovina vědomí má svou roli, je dobré vědět, která složka naší osobnosti nás "právě ovládá", která ovlivňuje naše chování a která zrovna v danou chvíli "může" za naše reakce.

V průběhu přednášky se podíváme také na pocity, které jsou strůjci našeho jednání. V každé situaci jednáme na základě pocitu, který v danou chvíli máme. A vždy projdeme stejným procesem - ať zažijeme cokoliv, vždy se musí uzavřít pomyslné kolo prožitku.

Pozornost zaměříme i na naše ego, naší nedílnou součást. Jeho vlastnosti a role. Budeme mluvit o tom, zda nám pomáhá nebo nás limituje. Jak to vlastně je?

A co očekávání? Co to je? Jednou z odpovědí je, že jsou příčinou našich zklamání.

Poslední část přednášky budeme věnovat cestě k sebepoznání. Jak se dostat ven z běžného uzavřeného koloběhu dění. Někdy se to může zdát jako začarovaný kruh. Dostáváme se do situací, které jsou zdánlivě jiné. Mají však společného jmenovatele. Tím je to, co v nás vyvolává negativní pocit - strach, nepřijetí skutečnosti tak, jak je, vzdor, křivda apod.

Cílem přednášky je nabídnout jiný pohled na život a naše každodenní situace a především na to, jak dosáhnout rovnováhu skrze pochopení a přijetí.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.