Cesta k bilingvismu: efektivní principy studia angličtiny

4852vu84ycys3n1-veronika-ticha.jpg

Veronika Tichá

Kreativní překladatelka, tlumočnice, bilingvní moderátorka, inovativní lektorka a pionýrka v oblasti personalizovaných „4D“ pohádek. Gros mé práce je rozdávat radost z vědění, nových poznatků a dovedností, čtivých a Více o lektorovi »

1h50csbzv1zaarg-20201113-152441.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Neopomenutelnou součástí efektivního a úspěšného studia cizího jazyka není jen to, co se učit, ale také JAK se učit. Tento teoreticko-praktický kurz se proto zaměřuje právě na správnou práci se slovníky, překladači a dalšími dostupnými zdroji pro výuku angličtiny, metody osvojování si nových slov a frází, pochopení rozdílů mezi českou a anglosaskou mentalitou a zásady správné výslovnosti, které nejenže usnadní porozumění na straně posluchače, ale mluvčímu umožní vyjadřovat se s lehkostí a soustředit se při tom místo výslovnosti skutečně na vlastní myšlenky.

Teoretické poznatky v průběhu kurzu doplňují různá kreativní a praktická cvičení, která vám pomohou si nové dovednosti hned ukotvit.

Tato propracovaná metoda výuky vychází ze zásad profesionálního překladu a tvůrčího psaní, všechny sofistikované principy, techniky a triky však lektorka servíruje ve srozumitelné a lehce stravitelné podobě.

 

Pro koho je kurz určený?

Pro všechny, pro které angličtina v životě, ať už v pracovním či soukromém životě, hraje důležitou roli. Kurz není podmíněn žádnou konkrétní úroveň vědomostí podle tzv. evropského rámce (A1-C2), předpokládá však znalosti minimálně na úrovni B1 – to znamená, že není vhodný pro naprosté začátečníky.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?