Arte atelier

7qadcoyzywfmz6a-tmp00638-6.jpeg

Šárka Syslová

O mně Ze všeho nejvíc mě baví, když mi pod rukama vznikají věci, které si můžu osahat. Celé dny v práci sedím u počítače, zírám do obrazovky a bouchám písmenka Více o lektorovi »

4y5jidadcxlkahr-img-8868-2.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Letní výtvarný seminář, kde se naučíme několik výtvarných technik, okusíme něco málo z artefiletiky, zaučíme se vyšívat, tisknout na látku a odvezeme si nejen nově nabyté znalosti, ale také řadu vlastních výtvorů. Poprvé zde taky budete moct zažít můj nový koncept "tvořivého poutnictví".

Je prokázáno, že tvůrčí činnosti s textilem mají pozitivní vliv na pohodu, kvalitu života a zdraví u jednotlivců i skupin. Ať už tvoříme sami nebo ve společnosti, můžeme zažívat pozitivní účinky tvorby jako mocného terapeutického nástroje, který nás vede k sebepoznání naplňujícím způsobem.

Kurz se koná v termínu 12.—16. června 2024 (příjezd ve středu večer a odjezd v neděli v poledne) v krásném 200 let starém Panském domě v Jimramově na začátku Žďárských Vrchů. V ceně je zahrnuto ubytování, lektorné, výtvarný materiál a 3 domácí obědy. Po domluvě je možné připravit vegetariánské jídlo.

Snídaně a večeře si účastníci zajišťují sami, stejně jako dopravu na místo. 

Doprovodné fotky

  • 8efxaibsx64lyje-pansky-dum.jpeg
  • 4cympek6x7dncjp-img-8747-1.jpeg
  • 5p7qhjn8dcylri1-img-8796.jpeg
  • 9e53y8ewlyc2ugn-img-2927-2.jpeg
  • 83w0l4rhp3b8hdc-img-8886.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.