Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 32 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Pletou se Vám gramatické časy předpřítomný s minulým?  Máte pocit, že Vám schází slovní zásoba? Nebo Vám zní předminulý a předbudoucí čas příliš exoticky? Pokud jste si na některou z otázek odpověděli ano, pak je workshop určen právě pro Vás.

Ing. Mgr. Filip Slunský, spoluautor projektu Anglicky za 3 měsíce, dokáže vysvětlovat gramatiku tak jednoduše, že ji pochopíte už během workshopu a navždy. Důkazem pro Vás bude, že na workshopu porozumíte 6 gramatickým časům z 12. Budou to přítomný, minulý, budoucí, předpřítomný, předminulý a předbudoucí.

René Müller je trenérem paměti se kterým si osvojíte metody, jak se rychle učit novou slovní zásobu. Už během workshopu se naučíte zdánlivě nenaučitelná slovíčka.

Po workshopu Vám připravíme přístup do webového portálu Langino, který je určen pro rychlé osvojování slovní zásoby a frází. Langino Vás učí fráze v celém kontextu a algoritmus na zkoušení slovíček se přizpůsobuje Vašemu mozku a křivce zapomínání.

Lze se vůbec naučit anglicky za 3 měsíce? Na workshopu si sami potvrdíte, že s touto dvojicí ano!


Pro koho je workshop vhodný?

 • pro věčné začátečníky angličtiny
 • pro začátečníky, kteří rozumí alespoň větám (You are at home. I am here.)
 • pro ty, co si myslí, že nemají talent na jazyky
 • pro všechny, co chtějí mít rychlé výsledky
   

Průběh online workshopu:

Pro připojení do online setkání doporučujeme použít notebook, alternativou je pak smartphone či tablet. Využíváme službu Google Hangouts Meet. 10 minut před začátkem kurzu vám přijde na e-mail odkaz. Jednoduše otevřete odkaz v prohlížeči a objevíte se ve virtuální místnosti.

 

Lektoři:

Ing. Mgr. Filip Slunský

Jazykový specialista, polyglot, lektor angličtiny a francouzštiny. S výukou cizích jazyků má 13 let zkušeností, napsal několik skript, učí tlumočníky, překladatele i samotné lektory.  Je inovátorem v oblasti zefektivňování jazykového vzdělávání. Filip je lektorem učitelů – učí je, jak efektivně vzdělávat své studenty.


René Müller

Trenér paměti, rozvoje mozku a mentálních dovedností již více než 20 let. Odkrývá v lidech jejich skrytý potenciál, který výrazně podpoří jejich přirozené osobní i profesní schopnosti. Původní profesí ekonom a programátor, dnes se věnuje programování mozku na zlepšení jeho výkonu a paměti. Jeho motem je: „Kreativita není talent, ale způsob myšlení.”

Je certifikovaným trenérem III. (nejvyššího) stupně a členem České společnosti pro trénování a jogging paměti (ČSTPMJ), akreditované u MPSV. V oblasti rozvoje paměti a mozku využívá kreativního (laterálního) myšlení a to nejlepší z metod antiky, Indie, Číny a metod vlastních. Spolupracuje se společnostmi jako jsou například Bosch, IBM, Siemens, Mittal, Kika.  

 

Hodnocení účastníků:

Dvě odlišné věci – angličtina a trénink paměti spojené do jednoho úžasného konceptu. Vynikající! Neumím si představit učit se anglicky už jinak. Gramatika v podání Filipa je geniálním zjednodušením toho, co jsem ani na VŠ a v dalších kurzech nepochopila. Najednou mi to přijde snadné a těším se na kurz. Bylo hodně „AHA efektů“ a díky za ně.

Úvodní worshop byl interaktivní, zajímavý a navíc i poučný. Po mnoha letech nezvládání gramatiky jsem pochopila předpřítomý čas:) a zjistila, že to není sprosté slovo:). Techniky paměťové velmi přínosné, chtějí trochu „odvaz“. Celkové hodnocení maximální. Máte ve mně fanouška:)

Doprovodné fotky

 • 9cbmtsz93aw-dscn0458.jpg
 • 264m44d59wa-dscn0465.jpg
 • 8gi6gtjcpv8-dscn0472.jpg
 • 8vyxj9m928g-dscn0479.jpg
 • 4s75uqn777l-dscn0499.jpg
 • 1w79h7iwmge-dsc02036.jpg
 • 8d8qr035k17-dsc01984.jpg
 • 6b4wdvvb4oc-dsc02009.jpg
 • 6glanyjfpr3-dsc02024.jpg
 • 5f32nabs0oc-dsc02063.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?