3 stupně ODVAHY

4u6qnxxaaiu-fullsizeoutput-88c.jpeg

Adel Černá (Čermáková)

"Svoboda je podstatou člověka." 12 let práce s lidmi v korporacích, získání odvahy ke změně, skok a opuštění zlaté klece, začátek dobrodružné jízdy...té, která Více o lektorovi »

9723590-3-stupne-new.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 50 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

"K čemu Tě dovede odvaha? Ke svobodě...ke svobodě být tím, kým doopravdy jsi..."

Před několika lety jsem si tak seděla v korporaci na manažerské pozici a přemýšlela jsem, jestli po 12 letech mám vůbec šanci změnit svůj život a získat dostatek odvahy ke změně. Vlastně jsem si připadala tak trochu jako v kleci. A pak se začaly dít věci :)

Jako jeden z prvních kroků jsem tehdy založila inspirativní projekt Praštíme do toho a po dobu 3 let jsem se zabývala příběhy odvážných lidí. Dnes Ti přináším souhrn všeho, co jsem se dozvěděla... a ještě o něco víc...

Díky vlastnímu rozvoji i příběhům mnoha lidí jsem zjistila, že na cestě k odvaze jsou důležité 3 stupně:

  • odvaha myslet jinak
  • odvaha jednat jinak
  • odvaha vytrvat

A protože téma odvahy je na cestě k jakékoliv změně klíčové, vytvořila jsem tento workshop, který čerpá z kombinace mých vlastních zkušeností, skupinového koučinku a potenciálu všech zúčastněných. Co Ti mám povídat, už teď cítím v kostech, že to bude velmi dobrodružná jízda! A taky praktická!

K vytvoření mne inspirovala i má účast na SKUPINĚ, kde má interaktivní přednáška právě na toto téma rozvířila velmi vášnivé diskuse

Budeme pracovat s tím, jak funguje naše mysl, jak se emočně naladit na odvahu a pracovat se strachy a vnitřními sabotéry a s tím, jak vytrvat na cestě, která není vždy jednoduchá a udržet si pozitivní naladění.

Workshop je pro Tebe vhodný, pokud:

  • se právě nacházíš na rozcestí
  • uvažuješ o změně a nebo jsi jí třeba již udělal/-a
  • potřebuješ načerpat pozitivní energii, inspiraci a nové úhly pohledu.

Důležitá je i Tvá otevřenost vůči vlastnímu prožitku a hledání odpovědí.

Příjemnou součástí mých workshopů je i to, že se na nich podporují - sdílejí - propojují lidé, kteří se mohou navzájem obohatit. Říkám tomu netcoaching.

Workshop není vhodný pro ty, kteří už všude byli, všechno vědí, jsou daleko před ostatními a jen se o tom potřebují ujistit :)

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.