Marketing internetového start-upu bez kapitálu

1777240-avatar-jarekmikes.jpg

Jarek Mikeš

Více než 15 let se věnuji Internetu a digitálním technologiím. Jsem jeden ze 14 Google Certified Trainers pro ČR. Jako freelancer pracuji již od roku 2002 a svůj první startup jsem založil v roce 2008. Vybudoval jsem a Více o lektorovi »

9636480-marketing.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Tento kurz je určen začátečníkům, kteří chtějí získat základní know-how v oblasti marketingu a digitální strategie. Žijeme v úžasné době, plné nástrojů, aplikací a on-line služeb, které dokážou výrazně pomoci se samotným podnikáním.

I přes všechny tyto vymoženosti, žijeme také v informačním chaosu. Pomohu Ti s výběrem, těch nejzákladnějších metod digitálního marketingu. Ukažu ti, jak s minimem kapitálu, můžeš dělat velké věci.

Sám jsem vybudoval desítky internetových projektů, některé jsem prodal, jiné se rozrostly do samostatných firem. Pomáhám ostatním lidem nové start-upy zakládat. Pohybuji se na internetové start-up scéně více jak 10 let.

Co je obsahem kurzu?

  1. Koncept digitální strategie
  2. Search Engine Optimization (SEO)
  3. Provizní marketing (Affiliate)
  4. Content (obsahový) marketing
  5. Sociální sítě

Pro účast na tomto kurzu je dobré mít již reálný projekt, případně již vypracovaný základní koncept budoucího podnikání.

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?