Digitálním nomádem aneb jak podnikat na internetu

1777240-avatar-jarekmikes.jpg

Jarek Mikeš

Jsem internetový podnikatel, bloger. Jako OSVČ jsem začal podnikat v roce 2002 v oblasti grafického designu, animací a vývoje webů. S kamarádem jsem později založil IT společnost, začal vyvíjet... Více o lektorovi »

4434000-theme.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Podnikání na internetu a digitální nomádství nabírají na velké oblibě napříč celou on-line a off-line veřejností. A není se čemu divit. V roce 2005 bylo připojeno 35% České republiky, v roce 2013 už 74%. Ve světě je aktuálně přes 40% uživatelů internetu, což je neuvěřitelných 3,5 miliardy lidí. Touha podnikat z libovolného místa logicky roste s internetovou dostupností.

Proto stát digitálním nomádem a podnikat na internetu nemůže mít lepší čas než je dnes. Začněte na sobě pracovat, pouznejte kouzlo svobody podnikání.

V kurzu si povíme o tom, co všechno by digitální nomád měl znát. Seznámíme se s webovými technologiemi, s on-line nástroji a s marketingovou strategií, kterou digitální nomádi používají. V kurzu si také krátce povíme, jaká forma podnikání je pro nomáda vhodná a jak se právně zabezpečit nebo dokonce, jak si nastavit svoji účetní agendu. Dozvíte se na čem digitální nomádi vydělávají a jak můžete právě vy udělat to samé.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je skvělá příležitost pro každého, kdo chce svůj obor a životní styl posunout na další úroveň. Je vhodný například pro maminky na rodičovské, pro studenty, ale také pro živnostníky. Pokud chcete spojit svobodu podnikání s životním stylem, pokud milujete technologie a jste fascinováni internetem, jste ideální účastník kurzu.

Průběh kurzu

Sejdeme se u dobrého čaje či kávy v centru Brna. V úvodu se vzájemně seznámíme, podělím se s vámi, jak jsem k digitálnímu nomádství přišel já a poté se pustíme do samotného školení. V průběhu kurzu i po něm bude prostor k diskuzi a dotazům. Pokud zde poznáte nové kontakty, můžete bez problémů v prostorech zůstat a pokračovat v seznamování.

Co sebou?

Nadšení a dobrou náladu. Vše ostatní dodám já :-).

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články a informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.