20121126-202839-DSC_4698.JPG

Jana Kelíšková

Na Naučmese od 31. 5. 2012, vedl/a kurzy pro 90 účastníků. Navštívil/a 2 kurzy.

Janka odjakživa rada tvoří a má slabost pro všechno barevné a vzorované - slabostí jsou vzorované papíry a látky. Momentálně utekla do přírody a fandi projektu zivotvsadu.cz. 

Ke krasohledům se dostala náhodou, darem ji byl věnovám od babičky, která se vrátila z dovolené u moře. Naprosto pohlcena jednoduchostí a krásou krasohledu se rozhodla, že krasohledy vyrobí s dětmi ze skautského oddílu, který vedla. Nešlo to ale tak rychle a první krasohled z rukou Janky byl až pro festival Frantovo Ucho v rámci projektu muzicirováni (www.muzicirovani.cz), který pořádá se svými kamarády. Holky z oddílu musely počkat.

Teď tvoří sponky do vlasů, které vznikly hlavně pro její potřebu, neboť se ji nelíbily sponky, které jsem vídala v obchodě. Jednoho dne se k ní dostal kus plechu, od taťky si půjčila nůžky na plech... asi dva roky je zkoušela. Vždy když si myslela, že je to ono, lepidlo nevydrželo, lak nebyl vhodný... teď je spokojená, i bazén přežijí:-)

Mimo vyrábění ji těší občas uspořádat tvořivou dílu, kde se raduje z příjemné atmosféry a nadšení tvořících, kteří právě přišli na kloub tomu krasohledímu kouzlu.

Vystudovala pedagogiku volného času, momentálně doma na mateřské, ráda šije a potají šáhne pro ukulele.

 

 

 

 

 

Jana

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.