61agc6saxl40jjx-hravost.jpeg

Ivona Sedláková

Na Naučmese od 16. 9. 2019, vedl/a kurzy pro 38 účastníků. Navštívil/a 1 kurz.

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ - Mark Twain


Pocházím z Brna, je to místo, kde cítím své kořeny a vždy ho budu svým způsobem považovat za domov. Jenže po letech dospívání a objevování mnoha směrů jsem si ten domov objevila sama v sobě. Zjistila jsem, že nezáleží jestli jsem v bytě v Brně nebo ve Španělsku a že moje duše chce víc, než si vybrat jen jeden způsob žití. Chce bořit zaryté vzorce a představy o tom, co jde a co ne.

Vystudovala jsem speciální pedagogiku a pracuji jako asistent pedagoga na základní škole. Po letech práce na rozmanitých podnikavých i vzdělávacích projektech se našla v mindfulness (všímavosti). Aktuálně tvořím aplikaci pro děti na podporu všímavosti, projekt VivaŽena ušitý na míru všem ženám a realizuji seberozvojové workshopy pro dospělé. Jejich cílem je přivést účastníky do přítomnosti, uvědomit si vlastní potřeby, pocity a posunovat svou odolnost. Svět mindfulness a všechny své projekty šířím do světa skrze blog ŽIVOt.

Při své práci čerpám z rozmanitých směrů a z vlastních zkušeností. Je pro mne důležité mít neustále otevřenou mysl, udržovat v životě co největší rovnováhu a vědět, že stále nic nevím.

Na mých workshopech se dozvíte něco z teorie daného tématu, okusíte příběhy a zkušenosti všech účastníků a hlavně si vše zkusíte v praxi. Čekají vás cvičení, které vás nebudou nudit a můžou se pro vás stát každodenní rutinou k radostnějšímu životu.

Chci do svých kurzů přinášet především rozmanitost, elán, lidskou stránku a jednoduchost, která je v dnešní uspěchané době podle mě klíčová. :-)


Těším se na vás!

.

Pokud byste byli rádi informování, jakmile bude aplikace na světě, prosím napište mi na můj e-mail. Ráda si vás uložím a ozvu se :-)

.

Vzdělání a zkušenosti:

  • Speciální pedagogika (logopedie, surdopedie), Ped MU, bakalářské studium (2017-2021)
  • Asistentka pedagoga, dohled nad žáky na základní škole Ježek bez klece (od r. 2020)
  • Lektorka workshopů mindfulness a práce s chladem (od r. 2019)
  • Roční Akademie Mindfulness (2018-2019)
  • Pedagog volného času (2016)
  • Základy znakového jazyka
  • Vychovatelka dětí (2014-2020)

Ivona

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.