6jvl8a6tnxa-img-20190228-132943-623.jpg

Ivona Sedláková

Na Naučmese od 16. 9. 2019, vedl/a kurzy pro 30 účastníků.Navštívil/a 1 kurz.

Moji doposud největší vášní je osobní rozvoj, kterému se věnuji již 6.rokem. Cesta sebepoznání mě dostala až k objevení mindfulness, které jsem zprvu praktikovala pouze v osobním životě. Vše krásně šlo jak má a já se na festivalu v Litoměřicích setkala s úžasnou lektorkou mindfulness, psychoterapeutkou a psycholožkou Katarzynou Jedzokovou. Setkání vzalo za své a v roce 2018 jsem pod jejím vedením absolvovala Roční akademii mindfulness.

Ráda čerpám ze všech směrů osobního rozvoje, každý mě nějakým způsobem inspiruje, ale zároveň přináší části, které mi blízké nejsou. Z každého si odnesu to, co potřebuji. 

Mindfulness je pro mě něco univerzálního, něco, kde se potkávají různé směry a myšlenky. Je to můj každodenní život, který může být začleněn do života kohokoliv jiného.

Mé kurzy jsou naplněny vlastní zkušeností nejen z praxe, ale i z každodenního života. Jsem zastáncem toho, že především osobní příběhy a zkušenosti mohou ostatní obohatit, posunout dál a vnést do života více radosti, šťávy a méně stresu.

Workshopy budou nejen o základní teorii daného tématu či společném sdílení zkušeností, ale hlavně o praktických cvičení, které vás nebudou nudit a můžou se pro vás stát každodenní rutinou k radostnějšímu životu.

Chci do svých kurzů přinášet především svoje vlastní životní zkušenosti, elán, lidskou stránku a jednoduchost, která je v dnešní uspěchané době podle mě klíčová :)

Těším se na vás!

Ještě něco málo o mně: 

„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ - Mark Twain

Narodila jsem se v Brně, které je doposud mým domovem. Vystudovala jsem základní školu se zaměřením na sport a následně úspěšně odmaturovala na všeobecném gymnáziu, ale svou cestu jsem našla až několik let poté. Vždy jsem ale měla blízko k dětem, a tak jsem se v létě 2014/2015 pořádala příměstský tábor pro děti ve věku 7-12 let a následně absolvovala certifikovaný kurz "Pedagog volného času". V současné době dálkově studuji Speciální pedagogiku se zaměřením na logopedii a surdopedii, zároveň úzce spolupracuji se ZŠ Ježek bez klece jako vychovatelka. 

Mým snem je vybudování centra ŽIVOt, které bude sjednocovat všechny mé projekty a jehož součástí bude mateřské centrum.
Mé workshopy jsou prvním krůčkem ke splnění tohoto snu :)

Více můžete sledovat na: https://www.facebook.com/zivotcentrum

nebo na: https://zivot-blog.webnode.cz/

Ivona

Kurzy na seznamu přání:

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?