78jbcf8s12izww2-moje-foto-caj.jpeg

Iva Kolouchová

Na Naučmese od 24. 9. 2023, vedl/a kurzy pro 4 účastníky. Navštívil/a 1 kurz.

Pečuji o Vás s radostí a láskou - to je mé motto.

 
Jsem "pečovatelka" o tělo a duši. Najdete mě v Brně ve dvou "Oázách klidu", kde už od roku 2007 poskytuji svým klientkám laskavou péči, zrelaxované a uvolněné tělo, klidnou mysl a krásné heboučké nohy.

Pracuji s čistě přírodními přípravky SpaRitual - pedikúra, depilace cukrovou pastou, aroma - masáže, aroma - dýchánky se cvičením, Shiatsu a jedinečnou masážní metodu Lucia di Torri.

Mám pro vás připravené krásné workshopy, jejichž náplň je moje každodenní práce:

  • Laskavá péče, rovnováha a harmonizace meridiánu - dle měsíce (moje každodenní praxe masáží a Shiatsu)
  • Pečuj o svoji maminku (jsem dcera, moje maminka má 86 let a já o ni s láskou pečuji - dělám jí pedikúru, depilaci, voňavé aroma-masáže a Shiatsu)
  • Pečujte o své nohy - nosí vás celý život (jsem pedikérka a denně vidím na nohou mých klientů různé problémy, kterým by šlo prevencí a správnou péčí o nohy předejít)
  • Jak sestavit domácí aroma - lékárničku (aromaterapii používám v salonu i pro svoji osobní potřebu)
  • Základy domácí depilace cukrovou pastou (depilace je nejvíce oblíbená služba, kterou klientkám poskytuji)

Pokud se vám některý workshop líbí a zrovna není vypsaný, tak si o něj napište.

V oblasti masáží, aromaterapie, pedikúry a depilace jsem profesionálně proškolená, neustále se vzdělávám a zajištuji svým klientkám individuální přístup a maximální spokojenost. Spokojená a odpočnutá klientka - to je moje největší odměna.

V dnešní uspěchané době je každá chvilka relaxace a odpočinku vzácná, proto o sebe nechte pečovat a zároveň si dopřejte tolik potřebný klid a pohodu, kterou zažijete při ošetření nebo při našem voňavém setkání.

Práce v salonu s klientkami mě přivedla i k tomu, že vše co umím a znám, předávám svým klientkám na našich aroma - dýcháncích, setkání se cvičením, laskavou péči - nejen o nohy. Učíme se jak o sebe pečovat, o úžasných účincích éterických olejů, cvičíme, ukazujeme si akupunkturní body pro vaše lepší zdraví, pracujeme s meridiány, čakrami a součástí jsou krásné rady a tipy, jak žít šťastný a pohodový život.

Vše co dělám, mě dává velký smysl, miluji přírodu, každodenní drobné radosti života, zahradu, kde pěstuji bylinky, které také používáme na našich aroma-dýcháncích. Mám ráda pohodu a klid a to vše se snažím předávat dál, protože věřte, šťastné nás udělají běžné drobné radosti života.

Těším se na Vás

Iva

Iva

Navštívené kurzy (1):

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.