Jak sestavit domácí aroma - lékárničku

78jbcf8s12izww2-moje-foto-caj.jpeg

Iva Kolouchová

Ahoj, jmenuji se Iva Kolouchová a na Naučmese.cz pro vás mám připravené zajímavé workshopy - aromaterapie, péče o nohy, laskavá péče, hýčkání maminky, jak na Více o lektorovi »

78jbcf8s12izww2-moje-foto-caj.jpeg

Iva Kolouchová

Ahoj, jmenuji se Iva Kolouchová a na Naučmese.cz pro vás mám připravené zajímavé workshopy - aromaterapie, péče o nohy, laskavá péče, hýčkání maminky, jak na Více o lektorovi »

35lycjk5etc90jk-eo-na-ruce.jpeg
Salon Ritual, Josefská 5, 2. poschodí, Brno (mapa)

už jen 2 účastníci a kurz se uskuteční

Zbývá 5 míst

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Máte doma éterické olejíčky a nevíte, jak je používat? Chcete vědět, které éterické olejíčky máte použít při nachlazení, pro lepší spánek, na nevolnost, ...? Začínáte s aromaterapií? Pak je tento workshop vhodný právě pro vás :-)

Představte si toto voňavé dobrodružství plné praxe a prožitku - je to ideální tip na krásný dárek pro vaše blízké

Naše pohodové odpoledne začneme testováním vůní z aroma - lékárničky. Společně objevíme, jak na nás olejíčky působí, co v nás vyvolávají, jestli jsou nám příjemné nebo ne.

Postupně se seznámíme s 5-ti základními éterickými oleji, které tvoří základ domácí aroma - lékárničky. K éterickým olejíčkům si řekneme důležité informace:

  • jak poznat ten správný EO a na co si dát pozor při nákupu
  • jak éterické oleje bezpečně používat a správně skladovat 
  • zjistíme, jak tyto éterické oleje voní a s čím nám můžou pomoci
  • jaké jsou kontraindikace u těchto éterických olejů
  • naučíme se správné dávkování éterických olejů

Naučíme se éterické oleje správně používat na inhalaci (jak si inhalaci připravit, kolik dávat kapek a které EO), do aromalampy (kolik dávat kapek, které EO a kdy použít, jak dlouho nechat aromalampu denně), do aroma difuzéru, na aroma-koupele (jak si připravit EO ke koupeli, jaký použít nosič na EO, naučíme si připravit peeling před koupelí), na masáž (naučíme se připravit správnou masážní směs).

Každý si na workshopu namíchá svoji voňavou směs - budete se cítit, jako pravý alchymista :-)

Dozvíte se, který éterický olej použít při rýmě, kašli, bolesti hlavy, při psychickém napětí, nevolnosti, na podporu dobré nálady, na koncentraci, na zklidnění a povzbuzení a tím se naučíte podpořit přírodní cestou své zdraví. 

Pokud jste začátečník v aromaterapii, tento workshop je pro vás ideální.

Představíme si různé typy aromalamp, které jsou běžně k dostání v obchodech (99% na trhu) a ukážeme si, proč jsou na aromaterapii nevhodné. Potom si představíme ty správné aromalampy, které jsou vyráběny na zakázku keramičkou, ve spolupráci s aromaterapeutkou.

Na workshopu si budete moci zakoupit všechny éterické oleje, se kterými se seznámíme, správné aromalampy, aroma-šperky, malé difuzérky do auta, aroma-karty, aroma literaturu a další krásné věcičky, které souvisí a aromaterapií.

Je toho pro vás připraveno hodně a máte se na co těšit :-)

S sebou nepotřebujete nic, jen dobrou náladu a pohodlné oblečení. Ostatní pro vás ráda připravím, včetně malého občerstvení a krásného dárku :-)

Těším se na Vás,

Iva

Doprovodné fotky

  • 5nofar1og3o6i6f-10-masazni-prstynky.jpeg
  • 3m4z45u53jytrfl-eo-2.jpeg
  • 7lt4438pbw890nn-8-aromasperky-a-olejicky.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.