19s8sw3o993-img-3755.jpg

Helena Nehasilova

Na Naučmese od 21. 12. 2014, vedl/a kurzy pro 3 účastníky.Navštívil/a 6 kurzů.

Již 6 let se věnuji józe, založila jógové studio v Praze, napsala knihu, vytvořila programy cvičení v kancelářích a k tomu ještě pracuji se startupy. Že to nejde dohromady? Právě naopak!

Před šesti lety jsem založila iniciativu - zdravé cvičení do kanceláří jako zaměstnanecký benefit - s názvem Office yoga. Od té doby pomáhám se svým týmem profesionálních lektorů lidem se sedavým zaměstnáním v tom, aby je tělo v práci nebolelo.

Na základě získaných zkušeností jsem napsala v létě 2018 knihu Jóga mezi e-maily, která je rádcem pro všechny ty, kteří pracují v kanceláři a chtějí se dozvědět tipy a triky, jak si to v zaměstnání udělat lepší, jak se cítit v těle zdravěji a jak být produktivnější v práci. Také vedu v Praze jedno jógové studio :)

Jsem ráda, že mohu dělat to, co mě v životě baví a doufám, že vás inspiruji a pokusím se předat vám své zkušenosti k vaší spokojenosti. Těším se na vás, na nová setkání a obohacení!

Helena

Již uskutečněné kurzy:

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?