8rfvtr17i764wiw-hanka-svicka-cestou-ajurvedy.jpeg

Hanka Svíčka

Na Naučmese od 4. 2. 2021, vedl/a kurzy pro 36 účastníků. Navštívil/a 3 kurzy.

🌿 Fascinuje mě ájurvéda. 🌿
Je o umění harmonicky žít naše "všední" dny. A mít z nich nevšední.

Pod názvem Cestou ájurvédy nabízím ájurvédské konzultace v Plzni i online na téma vliv stravy a sebepéče - zdravých návyků - na naše 🌼 zdraví a mysl 🌼.

Ráda bych řekla, že jsem se k ájurvédě dostala díky svému osvícení :). No, bylo to naopak, kapalo mi do bot. Díky svému nadšenému, ale extrémnímu životnímu stylu jsem se totiž dopracovala k solidnímu vyhoření. Rada „odpočiň si“ vůbec nepomáhala. Až díky ájurvédským principům jsem se poskládala dohromady.

Později jsem ájurvédu 3 roky intenzivně studovala na Ájurvédské gurukule v Praze pod vedením renomované ájurvédské doktorky Martiny Ziskové a nyní se jí věnuji profesionálně.

Pro mě osobně znamená ájurvéda ☀️ selský rozum v ryzí podobě ☀️. Má svou jasnou logiku a cit. Vychází z principů přírody a je to tisíce let osvědčený přístup k životu a zdraví.

Ve svých ☕ konzultacích☕ se zaměřuji na trávení a s ním spojené různé typy zažívacích potíží, detoxikaci a očistu těla, úpravu váhy a stravu na míru. Dále radím s vyčerpaností, slabou imunitou, potížemi se spánkem atd.

S klienty společně hledáme příčiny potíží a cesty, jak se vrátit do rovnováhy.🍀

 

Hanka

Zakoupené video kurzy (1):

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.